Новини

Назад

Голова Конференції єпископів України відновив присвячення України Серцю Марії

: 98 2023-03-29 09:00:18

Як повідомлялося, під час загальної аудієнції 22 березня Папа Франциск заохотив в урочистість Благовіщення відновити присвячення України та Росії Непорочному Серцю Марії. Голова Конференції єпископів України, єпископ Віталій Скомаровський, відновив це присвячення у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві.

У зверненні, яке було оприлюднене 22 березня, єпископ Скомаровський закликав об’єднатись у спільній молитві всі парафії та спільноти, аби випрошувати за посередництвом Богородиці мир та навернення для грішників.

Після Святої Меси, яка відбувалась 25 березня 2023 року у санктуарії в рамках паломництва Руху «Світло-Життя» Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Скомаровський у єдності з усіма єпископами та усією Церквою прочитав акт присвячення України Непорочному Серцю Марії.

Голова Конференції єпископів України відновив присвячення України Серцю Марії

Нагадуємо, 25 березня 2022 року, Папа Франциск у Ватикані присвятив Україну та Росію Непорочному Серцю Марії. Кожен ординарій українських дієцезій єднався з понтифіком під час молитви у катедрі. Молитву у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Бердичівської очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький.

Джерело: rkc.org.uaНазад