Новини

«Вона є прикладом, який можемо наслідувати та завдяки якому можемо відкрити присутність Бога в нашому щоденному житті» - Архієпископ М. Мокшицький урочисто передав парафіяльній спільноті в Полупанівці мощі бл. Матері Єлизавети Рози Чацької. title=

«Вона є прикладом, який можемо наслідувати та завдяки якому можемо відкрити присутність Бога в нашому щоденному житті» - Архієпископ М. Мокшицький урочисто передав парафіяльній спільноті в Полупанівці мощі бл. Матері Єлизавети Рози Чацької.

: 1268 2022-05-14 22:35

14 травня 2022 року в Полупанівці, що на Тернопільщині, архієпископ Мечислав Мокшицький урочисто передав парафіяльній спільноті мощі бл. Матері Єлизавети Рози Чацької, беатифікація якої відбулась у 12 вересня 2021 року у Варшаві. В храмі св. Йосифа в Полупанівці, котрий є також архідієцезіяльним Санктуарієм Матері Божої Святого Скапулярію урочистою Євхаристією архієпископ Мечислав Мокшицький розпочав подячну Святу Месу за дар особи блаженної та за 30-ліття служіння сестер францисканок від Хреста, яких засновницею є бл. Мати Єлизавета Роза Чацька.


Львів: цей вокзал прийняв майже 340 тисяч біженців title=

Львів: цей вокзал прийняв майже 340 тисяч біженців

: 89 2022-05-05 14:24

Від початку повномасштабного вторгнення Львів не припиняє зустрічати, розселяти та надавати допомогу людям, які щодня прибувають з охоплених війною територій. Уже понад 338 тис. вимушених переселенців знайшли прихисток у Львові та області від 24 лютого.


Із Іспанії - на український схід через Чернівці. title=

Із Іспанії - на український схід через Чернівці.

: 88 2022-05-04 12:33

В неділю, 1 травня, у Малій базиліці в Чернівцях гостювали двоє братів-монахів із іспанської Валенсії. Брати Енріке та Малохаї їдуть із місією допомоги потребуючим у Харків. Їхали через Румунію, на один день зупинилися у Чернівцях. Їх гостинно прийняли на римо-католицькій парафії Воздвиження Всечесного Хреста.


У Львівській катедрі відбувся Благодійний ярмарок на благо дітей-біженців та для діток із спінальною м`язовою атрофією. title=

У Львівській катедрі відбувся Благодійний ярмарок на благо дітей-біженців та для діток із спінальною м`язовою атрофією.

: 81 2022-05-03 09:00

1 травня у Львівському кафедральному соборі відбувся благодійний ярмарок на благо дітей-біженців та для діток із спинально-м`язовою атрофією, підопічних фонду «Даймо Надію».


До Львова приїхав американський Кардинал, щоб зустрітися з біженцями title=

До Львова приїхав американський Кардинал, щоб зустрітися з біженцями

: 144 2022-05-02 19:57

Сьогодні вранці парафію св. Папи Йоана Павла ІІ, що у Львові-Сокільниках відвідав Архієпископ Нью-Йорка, Кардинал Тімоті Долан. Його супроводжував Митрополит і Архієпископ Львівський РКЦ Владика Мечислав Мокшицький.


Відійшов до Господа с.п. Юліан Ваврич, тато о. неопресвітера Казимира Ваврича (вікарія парафії Господа Нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту у Івано-Франківську) title=

Відійшов до Господа с.п. Юліан Ваврич, тато о. неопресвітера Казимира Ваврича (вікарія парафії Господа Нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту у Івано-Франківську)

: 96 2022-04-28 14:43

Сьогодні, 28 квітня 2022 р., в с. Нижні Петрівці (Чернівецька обл.), у віці 60 років, відійшов до Господа с.п. Юліан Ваврич, тато отця неопресвітера Казимира Ваврича (вікарія парафії


Єп. Едвард Кава освятив Хресну Дорогу в храмі Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді. title=

Єп. Едвард Кава освятив Хресну Дорогу в храмі Фатімської Пресвятої Діви Марії у Зимній Воді.

: 163 2022-04-28 14:19

24 квітня 2022 року, у Неділю Божого Милосердя, парафію Пресвятої Діви Марії Фатімської у Зимній Воді відвідав єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едуард Кава. Він очолив Літургію та виголосив проповідь, в якій закликав вдивлятися в Ісуса у образі Божого Милосердя очима віри, відкрити вуха і серце на слухання Бога.


Храмове свято на честь Божого Милосердя у Митрополичій Базиліці. title=

Храмове свято на честь Божого Милосердя у Митрополичій Базиліці.

: 744 2022-04-24 14:43

24 квітня, в Неділю Божого Милосердя римо-католики Львова святкувала відпустову урочистість у Митрополичій Базиліці. В цей день всі згромаджені на спільну молитву випрошували Божого милосердя та дар миру в Україні й завершення війни.


Храмове свято на честь Божого Милосердя у Львові-Рясному title=

Храмове свято на честь Божого Милосердя у Львові-Рясному

: 818 2022-04-23 16:01

23 квітня, у переддень літургійного свята Божого Милосердя парафіяльна спільнота Божого Милосердя у Львові святкувала відпустову урочистість. В цей день всі згромаджені на спільну молитву дякували Богу за дар парафіяльної спільноти, яка від самого початку свого існування присвячена Божому милосердю та випрошували дар миру в Україні та завершення війни.


Реколекцій про Бога під час війни. title=

Реколекцій про Бога під час війни.

: 157 2022-04-21 14:05

У Гостинному домі "Архистратиг" відбулася заключна зустріч "Віра, яка дозволяє бачити далі (воєнний контест)" у рамках реколекцій про Бога під час війни. Цього разу, наше зібрання було дуже емоційним, бо ми слухали часто трагічні розповіді переселенців, які знайшли прихисток у Римсько-католицькій Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.