Новини

Відпустова урочистість в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові title=

Відпустова урочистість в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові

: 430 2022-06-27 21:58

Сьогодні, 27 червня, римо-католики з усього Львова заповнили просторий храм Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах у Львові. Відпустову св. Месу очолив о. Яцек Коцур настоятель парафії св. Архангела Михаїла у Львові на Сихові.


У Львові завершився XІ Тиждень християнської культури. title=

У Львові завершився XІ Тиждень християнської культури.

: 124 2022-06-27 13:46

Увечері в неділю, 26 червня, у Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії завершився ХІ Тиждень Християнської культури. Діти з катедральної парафії презентували спів та виставу, яку присвятили своїм батькам. Пісні також співали діти з особливими потребами майстерні «Ангельський Цвіт».


У Червонограді відбулася ініціація Лицарів Колумба title=

У Червонограді відбулася ініціація Лицарів Колумба

: 122 2022-06-27 12:28

У неділю, 26 червня 2022 р. у Червоноградській парафії Зіслання Святого Духа відбулася ініціація Лицарів Колумба, в часі якої було прийнято дев’ять нових братів до ордену на ступінь благодійності, єдності та братерства.


Перша зміна літнього театрального табору Парафії св.Йоана Павла ІІ завершена.  title=

Перша зміна літнього театрального табору Парафії св.Йоана Павла ІІ завершена.

: 71 2022-06-25 22:58

За 5 днів таборування діти мали щоденну катехизацію, відвідали розважально-дозвільний центр, де мандрували дзеркальним лабіринтом та брали участь у процесі боді-арту, двічі відвідали кінотеатр, мали екскурсію по Львову, під керівництвом фахового гіда, побували у Притулку врятованих тварин та у природньому заповіднику Розточчя, де мали екскурсію у місцевому природничому музеї.


Євхаристійна процесія Божого Тіла в Івано-Франківську title=

Євхаристійна процесія Божого Тіла в Івано-Франківську

: 461 2022-06-21 09:59

В цьому році урочиста Євхаристійна процесія з нагоди Пресвятих Тіла і Крові Христа відбулася навколо нашого храму. На жаль з огляду на війну в Батьківщині і з міркувань безпеки неможливо було організувати її вулицями нашого міста. Однак віра в присутність Ісуса посеред нас додає нам надії і є втіхою у цей нелегкий час.


«Дякуймо за його відвагу, за те що він захищав нашу Батьківщину і нас всіх, всіх без винятку» - єп. Е. Кава на похороні полеглого героя Василя Лучківа в Івано-Франкове. title=

«Дякуймо за його відвагу, за те що він захищав нашу Батьківщину і нас всіх, всіх без винятку» - єп. Е. Кава на похороні полеглого героя Василя Лучківа в Івано-Франкове.

: 535 2022-06-16 23:58

16 червня у римо-католицькому санктуарії Матері Божої Янівської Цариці Миру в Івано-Франкове, на Львівщині, парафіяльна спільнота та громада міста попрощалися із новітнім героєм України. Василь Лучків загинув 11 червня 2022 року, захищаючи Батьківщину від російських загарбників.


Єпископ Гончарук: «Ми часто незадоволені Україною, але поглянь у дзеркало — і побачиш у ньому Україну» title=

Єпископ Гончарук: «Ми часто незадоволені Україною, але поглянь у дзеркало — і побачиш у ньому Україну»

: 186 2022-06-14 20:56

13 червня 2022 р., у спомин св. Антонія Падуанського, до львівського санктуарію цього святого прибули сотні тисяч вірян різних конфесій. Вони вшанували того, за чиїм заступництвом та посередництвом отримують численні Божі благодаті.


Єпископ Едвард Кава звершив таїнство Конфірмації в Крисовичах. title=

Єпископ Едвард Кава звершив таїнство Конфірмації в Крисовичах.

: 183 2022-06-13 11:24

11 червня, у Санктуарії Матері Божої Фатімської у Крисовичах 16 кандидатів приступили до таїнства християнської зрілості. Очолив Святу Месу та уділив Таїнство єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава, у співслужінні з настоятелем парафії та священниками, що прибули розділити радість цієї урочистості.


Освячення машини для ЗСУ.  title=

Освячення машини для ЗСУ.

: 286 2022-06-13 11:19

В Парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові освячено автомобіль для армії. Брати Любомир і Тарас Криса з відомого у Сокільниках біля Львова магазину автозапчастин закупили автомобіль suzuki і пристосованих його до потреб армії.


Творча радість у  День захисту дитини.  title=

Творча радість у День захисту дитини.

: 188 2022-06-10 12:47

Дитяча усмішка свідчить про те, що Бог не сумнівається в людині. Євпропейський Сімейний Ценнтр Парафії Св.Йоана Павла ІІ у Львові організувал родинний фестиваль. Святкування розпочали святою Месою. Літургія була найважливішою частиною урочистості, на якій молились про наповнення усіх Святим Духом.