Новини

Благодійна піца від шотландців. title=

Благодійна піца від шотландців.

: 239 2023-02-05 14:05

SIOBHAN`S TRAST годували бідних дітей у шотландських школах. Від початку війни організація приїжджала в Україну, щоб дістатися до розбомблених міст і біженців. Готують гарячу піцу у великих фургонах. 2 лютого волонтери Джо Робертс з Англії та Фін Рідделл з Шотландії в парафії. Йоана Павла ІІ у Львові зібрали біженців, які мешкають у парафіяльному домі та по всьому місту. Зі Львова також допомагав Олександр Кривцун.


День богопосвяченого життя в парафії св. Йоана Павла ІІ title=

День богопосвяченого життя в парафії св. Йоана Павла ІІ

: 248 2023-02-05 13:54

День богопосвяченого життя, у 125-ту річницю початку монашеського служіння бл. Бернардини Яблонської, її учениці сестри Альбертинки – Ієроніма, Радослава і Доротея відновили свої монаші обіти в костелі св. Йоана Павла ІІ у Львові. 


Урочистість Стрітення у Львові: треба наново вчитися довіряти Богові  title=

Урочистість Стрітення у Львові: треба наново вчитися довіряти Богові

: 211 2023-02-03 14:13

2 лютого, на 40-й день після Різдва Христового, Католицька Церква відзначає свято Стрітення Господнього. Цього дня львівська римо-католицька громада, якою опікуються отці-домініканці, зібралась на відзначення храмового свята.


«Ми маємо обов’язок захищати життя – цього нас вчить Господь за прикладом життя і смерті Деніеля.» - єп. Е. Кава на похороні полеглого героя Деніеля Вітні Свіфта у Львові. title=

«Ми маємо обов’язок захищати життя – цього нас вчить Господь за прикладом життя і смерті Деніеля.» - єп. Е. Кава на похороні полеглого героя Деніеля Вітні Свіфта у Львові.

: 987 2023-01-31 17:13

31 січня у митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії парафіяльна спільнота та громада міста попрощалися із Американським добровольцем та новітнім героєм України. Деніель Вітні Свіфт загинув 19 січня 2023 року, захищаючи Україну від російських загарбників. Він боровся у складі Інтернаціонального легіону та був відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.


Фестиваль вертепів - допомогою для армії. title=

Фестиваль вертепів - допомогою для армії.

: 235 2023-01-31 15:35

Гурти, які ходили від хати до хати, чи виступали в церквах із традиційними вертепними виставами, виступили на Фестивалі в Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.


„Не вмирає той, хто залишається в серцях людей!”. Арх. М. Мокшицький очолив похорон новітнього Героя України Віталія Свінціцького у Львові. title=

„Не вмирає той, хто залишається в серцях людей!”. Арх. М. Мокшицький очолив похорон новітнього Героя України Віталія Свінціцького у Львові.

: 1180 2023-01-31 14:36

30 січня, у Львівській катедрі, Архієпископ Мечислав Мокшицький відслужив Святу Месу та здійснив обряд поховання воїна, який загинув захищаючи Україну. Віталій Свінціцький був парафіянином Львівської митрополичої базиліки, з перших днів повномасштабної війни боронив Україну, був депутатом Львівської міської ради, служив у складі 80-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ.


Помер Кароль Яновяк, батько отця Януша Яновяка О.Карм, настоятеля парафії Святої Анни в Сусідовичах. title=

Помер Кароль Яновяк, батько отця Януша Яновяка О.Карм, настоятеля парафії Святої Анни в Сусідовичах.

: 110 2023-01-31 14:34

Сьогодні, 31 січня 2023 року, надійшла сумна звістка – відійшов до Господа Кароль Яновяк, батько отця Януша Яновяка О.Карм, настоятеля парафії Святої Анни в Сусідовичах (Самборський деканат).


 Молитва біля труни новітнього героя Віталія Свінціцького, який загинув, захищаючи Батьківщину. title=

Молитва біля труни новітнього героя Віталія Свінціцького, який загинув, захищаючи Батьківщину.

: 846 2023-01-29 00:39

У неділю, 29 січня, о 19.15 у присутності родини, друзів і колег тіло Віталія Свінчіцького було принесено до нашої катедри, молитву біля труни очолив о. Роман Борода.


Молитви різних релігій і спільнот Львова у день пам`яті жертв Голокосту. title=

Молитви різних релігій і спільнот Львова у день пам`яті жертв Голокосту.

: 186 2023-01-28 18:09

У давній єврейській частині Львова є пам`ятник вшанування 120 тисяч змордованих євреїв. На просторій огородженій території, біля входу якої стоїть велика менора, поставили п`ятиметрову скульптуру постаті єврея, якого розстрілюють, а також великі каміння, які, згідно з єврейською традицією, кладуть на гроби.


«Ісус народжується в окопах» - різдвяна вистава з воєнними мотивами і з повагою до воїнів, які боронять Україну.  title=

«Ісус народжується в окопах» - різдвяна вистава з воєнними мотивами і з повагою до воїнів, які боронять Україну.

: 207 2023-01-26 19:22

22 січня у Львівській катедрі можна було побачити дещо інший, менш традиційний, ніж зазвичай, «вертеп». Діти та молодь парафії підготували різдвяну виставу під назвою «Ісус народжується в окопах» – про переживання Різдва під час війни.