У 1215 році Домініка запросили в Тулузу, де заможний міщанин П’єр Селан подарував йому будинок. У той час Домінік разом з іншим чоловіком на ім’я Тома склали Домінікові чернечі обітниці. Чимало людей і раніше приєднувалося до Домініка та його справи, однак саме ці двоє були першими, хто підтвердив відданість обітницею. Це знаменувало інституційний початок чернечої спільноти, що стала Орденом Проповідників. А у 1216 папа Гонорій ІІІ визнав Орден Проповідників офційно. Між 1216 і 1220 роками Домінік чітко сформулював бачення Ордену. Особливо він прагнув, щоб спільноти жили по-справжньому вбого: заохочував братів не просто жебрати у мандрівках, але жити з милостині навіть у спільнотах, відмовляючись від прибутків та майна. Домінік також наголошував на важливості навчання.
У 1220 році він скликав представників усіх домініканських спільнот на Генеральний Капітул у Болоньї, де спробував скласти повноваження голови Ордену. Однак співбрати навіть слухати про це не хотіли. Тоді Домінік наполіг, щоб саме вони, а не він, ухвалювали найважливіші рішення щодо внутрішньої структури Ордену. Коли Капітул завершив роботу, Орден був цілковито сформований, і лише кілька адміністративних деталей додалося в 1221 році. Характерна особливість домініканських правил – гнучкість. Святий Домінік не створював «Священного Правила», незмінного на віки вічні. Зрештою, все залишалося відкритим для подальшим змін, і ніякі правила не могли стояти на заваді проповідуванню.
До України Домініканці прибули у XIII ст. Заснована тоді Домініканська Руська Провінція проіснувала до Другої Світової Війни. З приходом радянської влади домініканці виїхали з України. А у 1993 році на території України та Росії було створено Генеральний вікаріат святого Михаїла Архангела – Орден офіційно повернувся в Україну. У 2016 році вікаріат реорганізовано: сьогодні українським католикам служить Провінційний вікаріат України, що належить Польській провінції Ордену Проповідників. Станом на сьогодні в Україні є шість домініканських резиденцій: один конвент (Київ) і п’ять чернечих домів. На території Львівської архідієцезії домініканським душпастирським осередком є Центр св. Домініка у Львові.
Харизмат
Домініканці беруть участь в апостольському служінні, проповідуючи Добру Новину завжди і всюди – шляхом євангелізації, подолання єресей та оманливих суджень і звершуючи духовні справи милосердя. Сформовані спільнотовим життям, а також численними годинами навчання й молитви, домініканці віддають усе своє життя заради проповідування Євангелія. Те, що отримали від Господа, передають іншим, ділячись плодами споглядання, щоб усі могли пізнати й полюбити Бога. Домініканець повинен бути здатним виступати «сполучною ланкою» між Богом та вірними, розпалюючи в них Божу любов. Ця глибока здатність спрямовувати людське серце і розум до любові Бога формується шляхом прийняття й дотримання в любові та вірності усіх елементів домініканського життя.
Девіз Veritas (Істина)
Адреса:
Львів
Чернечий дім Пресвятої Євхаристії
вул. Кривоноса 3Б/21,
79008, Львів
https://www.facebook.com/dominikanci.lviv/
https://www.facebook.com/dominikanie.lwow/
https://www.instagram.com/dominikanci_lviv/
Настоятель: о. Ігор Гнюс ОР
Чортків
Чернечий дім бл. Чеслава, парафія ПДМ і св. Станіслава
вул. Незалежності 28,
48501 Чортків
https://www.facebook.com/sw.stanislaw/
Настоятель: о. Сворад Дуда ОР
2 лютого, на 40-й день після Різдва Христового, Католицька Церква відзначає свято Стрітення Господнього. Цього дня львівська римо-католицька громада, якою опікуються отці-домініканці, зібралась на відзначення храмового свята.
Вчора надійшла сумна звістка, що 14 вересня 2022 року на 85-му році життя помер Едвард Рожицький, брат отця Юліана Станіслава Ружицького, OP, який служить у парафії св. Станіслава в Чорткові (Чортківський деканат).
20 серпня у Варшаві відбулися облачини десяти братів, які розпочали новіціат в Ордені Проповідників. Один з посеред них – бр. Микита Юрченко ОР з України, а саме з Харкова. «Слава Господу за покликання бр. Микити в цей непростий для нас час та ще й з міста, яке сьогодні особливо у вогні, – пишуть брати на своїй сторінці та заохочують до молитви. – Просимо про молитву за братів на початку монашого шляху, який вони розпочинають».
Документальний фільм Sacrum Secretum – «Святу Таємницю» про служіння Меси у домініканському обряді, що існує з часів виникнення Ордену Проповідників, було нещодавно відзнято у Львові.
У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.
У свято Стрітення Господнього, 2 лютого 2022 року, львівська римсько-католицька громада, якою опікуються отці-домініканці, зібралась на відзначення храмового свята.
Вірменська церква є однією із візитних листівок Львова. Повз неї проходить маршрут практично всіх екскурсій. Зокрема, вона примітна через розписи відомого художника XX століття Генріха Розена, які оздоблюють приміщення храму. Проте мало львів’ян знає, що розписи Розена також представлені у каплиці, яка зараз названа на його честь. Tvoemisto.tv поспілкувалося із отцем Ігорем Гнюсом із Домініканського ордену про фрески, які малював Генріх Розен у каплиці.
Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві розпочав новий навчальний рік, відкриваючи двері для студентів, вільних слухачів, прихильників, друзів і всіх спраглих духовної та інтелектуальної поживи. Ось уже майже тридцять років домініканці в Україні формують сприятливе середовище для пошуку Істини, поглиблення віри й гартування розуму.
У 183–тю річницю від дня народження Слуги Божої, матері Колумби Бялецького, у Яснищах, поблизу Бродів, відбулася урочистість освячення каплиці на честь Непорочної Діви Марії. Завдяки старанням Конгрегації сестер святого Домініка на місці, де знаходився маєток Білецьких, була побудована нова каплиця. 23 серпня 2021 р. урочистість розпочалась Святою Месою у каплиці Святої Родини в Паликоровах. В даний час вірні Греко –Католицької громади опікуються на щодень каплицею в Яснищах.
У суботу, 7 серпня, у Львові відбувся Alive music festival. Організаторами фестивалю виступили отці домініканці у співпраці із світськими музикантами зі Львова, котрі таким чином вирішили долучитися до святкування 800-річчя дня народження для неба св. Домініка — засновника Ордену Отців Проповідників.
Вже 7 серпня всіх львів’ян та гостей міста запрошують на перший Християнський музичний фестиваль «Alive»! Багато музики, цікавих спікерів та активностей!
3 липня, у 80-ту річницю мученицької смерті домініканців в Чорткові єпископ Едвард Кава OFM Conv разом із єпископом Дмитром Григораком, Бучацької єпархії УГКЦ очолив поминальну молитву учасників пропам’ятної урочистості біля символічної могили на березі річки Серет, біля Чорткова. Поминальне богослужіння єпископи відправили разом із численними священниками та вірними у храмі св. Станіслава отців домініканців в Чорткові.
Від самого початку заснування міста Лева в його історії присутні домініканці, зокрема й терціарії. Пригадуючи витоки тамтешніх Братств, сестра-мирянка св. Домініка Марія Катерина Стосик розповідає про відродження львівської спільноти мирян та про тих, хто сьогодні живе харизмою Ордену, продовжуючи його місію у Львові.
22 травня 2021 року в домініканській базиліці Пресвятої Трійці у Кракові відбулися дияконські свячення шістьох братів Ордену Проповідників. Серед них, зокрема, у диякони був рукоположений брат Ігор Селіщев ОР, який належить до Вікаріату України. Свячення уділив єпископ-помічник Мукачівської дієцезії Римсько-Католицької Церкви Микола Лучок ОР. На урочистість прибули також брати з Києва – о. Ярослав Кравєц ОР, Провінційний вікарій домініканців в Україні, та о. Якуб Гонцяж ОР.
Отця Томаша Словінські ОР, знає напевно чимало львів’ян: завжди усміхнений, позитивний монах, він привертає увагу своїм оптимістичним налаштуванням до життя. Ми запитали у отця Томаша про те, як це бути домініканцем у сучасному світі, як наважитися стати справді “сіллю землі” і при цьому не втрачати радості.
Увечері 2 лютого, в урочистість Стрітення Господнього, в парафії Стрітення Господнього (Матері Божої Громничної) у Львові відбувся відпуст, на який прибули священики, академічна молодь та вірні з різних парафій міста.
20 листопада 2020 р., в Брюховичах, у віці 76 років, відійшов до Господа с.п. Юрій Андрійчин, тато Отця Дмитра Андрійчина ОР (вікарія парафії Святого Станіслава в Чорткові).
Похоронна церемонія відбудеться в понеділок, 23 листопада 2020 р. в м. Яремче Івано-Франківської обл.
9 вересня 2020 року Капітул Вікаріату України св. Михаїла Архангела обрав нового Провінційного вікарія. Ним став о. Ярослав Кравець ОР, який до цього виконував обов’язки заступника пріора домініканського монастиря у Варшаві, віце-синдика Польської провінції та директора Місійного секретаріату.
На ІІ Ватиканському Соборі (1962-1965) була видана Конституція про літургію, Sacrosanctum Concilium (ХІІ.1963). Про Євхаристію як Таїнство нема тут багато якихось доктринальних рішень, однак вже видно зовсім інший образ і контекст, в якому поміщає Церква це Таїнство.
На Тернопільщині знаходиться святиня з багатовіковою історією та унікальною архітектурою – Домініканський костел у Чорткові. Фахівці кажуть, перша згадка датована ще 1610 роком.
У середу, 13 травня 2020 р., у Львові відбулось урочистий початок Фатімських богослужінь, які кожного тринадцятого числа з травня по жовтень об’єднують вірян міста ось уже одинадцять років. А особливо — в останні роки, коли Україна потребує молитви за мир та єдність та припинення пандемії.
В рамках канонічної візитації Львівського деканату єпископ помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава відвідав душпастирський осередок Отців Домініканців у Львові на вулиці Винниченка та відслужив разом із отцями Святу Месу.
У цей незвичний та неспокійний час Великодньої октави, 19 квітня вісім братів-домініканців з Польської провінції принесли свої урочисті обіти Богові, закінчуючи присягу словами «аж до смерті». Серед них був і один українець – Ігор Селіщев із Донецька (українські домініканці поки що належать до Польської провінції).
Месу очолив о. Ігор Гнюс ОР, який першим в Україні почав регулярно служити Меси в екстраординарній формі й повернув до Києва, а тепер вже і до Львова традиційний домініканський обряд. Зі священником співслужили міністранти.
Увечері 2 лютого, в урочистість Стрітення Господнього, в парафії Стрітення Господнього (Матері Божої Громничної) у Львові відбувся відпуст, на який прибули священики, семінаристи, академічна молодь та вірні з різних парафій міста. Оскільки греко-католицька спільнота надалі не впускає римо-католиків до семінарського храму Матері Божої Громничної, то відпустову урочистість знову довелося служити в каплиці під фресками Розена.
11 січня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського домініканське видавництво «Кайрос» презентувало нотний збірник «Musica sacra. Хорові твори для співу під час Літургії».
Отець Микола Петро Лучок, якого 11 листопада 2019 року Папа Франциск призначив єпископом-помічником Мукачівської дієцезії, розповідає для CREDO про те, чи важко було йому прийняти цю пропозицію, як планує реалізовувати своє нове служіння та як відреагувала мама на звістку, що син стане єпископом.
У понеділок, 11 листопада 2019 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив о. Миколу Петра Лучка, Ордену Проповідників, дотеперішнього настоятеля домініканської спільноти у Львові, єпископом-помічником Мукачівської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, надаючи йому титулярний осідок Ґіру-Марцеллі.
У Чорткові завершили ремонт даху на головній вежі костелу св. Станіслава. Проте римо-католицька громада ще не сплатила всі кошти за ремонт. Про це повідомляє у соцмережі “Фейсбук” місцевий активіст Олександр Степаненко.
Коли на душі зле, людина, свідомо чи ні, шукає допомоги й нерідко приходить до священика. Та чи напевно саме він їй потрібен? Отець Микола Лучок ОР, душпастир, консультант із позитивної психотерапії, випускник навчального курсу «Групова консультативна допомога у позитум-підході» та програми багатоетапного навчання кататимно-імагінативної психотерапії, розповідає, за яких обставин і як саме людині з емоційними проблемами може допомогти душпастир.
За мир і злагоду в Україні молилися учасники процесії з фігурою Матері Божої Фатімської, що увечері 13 вересня під проводом отців домініканців пройшла вулицями Львова.
Про це нагадав на своїй сторінці у Facebook тодішній настоятель костелу св. Станіслава отець Томаш Словінський, який тепер служить у Львові.
13 серпня 2019 року, у Львові відбулася процесія з нагоди Урочистого Богослужіння на честь Пресвятої Діви Марії Фатімської.
Генеральна Капітула домініканців, що розпочалася 8 липня у В’єтнамі, обрала новим Генеральним Настоятелем Ордену Проповідників о. Жерарда Франсіско Тімонера ІІІ.
Бо коли живемо для Господа живемо, і коли вмираємо для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо ми Господні! (Рим. 14,8)
В ночі 2 липня 1941 року, до монастиря отців-домініканців у Чорткові (Тернопільська обл.) було послано службу безпеки, які разом з військовими увійшли до чернечого дому. Отців Юстина Спирлака, Яцека Місюту, Анатоля Знаміровського і брата Андрія Бояковського витягнули з монастиря і вивезли до річки в Старому Чорткові на тзв. Греблю, що називалася Берда. Там їх замордували розстрілявиш в потилицю.
Увечері 2 лютого, в урочистість Стрітення Господнього відпустову св. Месу в парафії Стрітення Господнього у Львові було відправлено в холі Митрополичої Курії, оскільки вже два місяці греко-католицька спільнота не пускає римо-католиків до храму, де тривалий час відбувалися почергові богослужіння.
У ситуації конституційного відділення Церкви від держави важливу роль відіграють інституції, покликані забезпечити конструктивний діалог між представниками релігійних спільнот та органами державної влади. В Україні до них належать Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій та Комісія у справах відносин між Церквою та державою Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Про те, які проблеми вони розв’язують і як саме, розповів єпископ Віталій Кривицький.
Навіть на Різдвяні свята громада парафії Стрітення Господнього УГКЦ у Львові не впустила співбратів римо-католиків до храму, де вони тривалий час почергово здійснювали свої богослужіння. Опівночі урочиста св. Меса розпочалася у холі Митрополичої Курії. Греко-католики не дозволили римо-католикам відправити урочисті св. Меси також в наступні святкові дні – 25 і 26 грудня, коли вони відзначали Різдво Господнє і згадували св. Стефана першомученика.
17 жовтня 2018 року в парафії Святого Антонія отці францисканці гостювали священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.
У Львові відбулася презентація дебютної книжки о. Петра Балога ОР «Віра шукає розуміння».
Це перша книжка із запланованого циклу про глибоке та усвідомлене розуміння віри. Як сказав під час презентації сам автор: «Щоби наша віра була розумною і щоб ми могли її пояснити».
Книжка отця Петра Балога OP «Віра шукає розуміння. Подорож стежками пізнання» – це спроба пояснити деякі аспекти християнської віри. Звісно, далеко не всі, лише вибрані, реакції на які з’являлися «на живо», тобто з насущних питань. Тут ідеться про віру в загальному, широкому сенсі, тобто про деякі питання щодо християнського життя, традиції, історії, святих, стереотипів чи забобонів.
13 вересня, ввечері, вулицями міста Львова пройшла традиційно Фатімська процесія. Фатімські богослужіння почались біля храму Матері Божої Громничної (Стрітення Господнього) під час якого вірні молились на святому розарії.
3 вересня в інституті св. Томи Аквінського у Києві розпочався новий навчальний рік 2018/2019. Святкову літургію очолив о. Олександр Язловецький, делегат єпископа Києво-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького. У Святій Месі взяли участь брати та священики-домініканці, що приїхали разом зі студентами та викладачами інституту відзначити початок навчального року.
13 серпня урочиста Меса відбудеться о 19-й у храмі Стрітення за адресою Винниченка 30А
Не зважаючи на неодноразові прохання, у доступі до храму -відмовлено
Домініканець Ярослав Кравєц OР, який служив свого часу в Чорткові, взяв у духовну опіку українських мігрантів у Варшаві.
13 липня, ввечері, вулицями міста Львова пройшла традиційно Фатімська процесія. Фатімські богослужіння почались біля храму Матері Божої Громничної (Стрітення Господнього) під час якого вірні молились на святому розарії.
13 червня, середа
20.00 - Розарій та процесія з фігурої Фатімської Пресвятої Діви Марії
13 травня Архієпископ Мечислав Мокшицький очолив у Львові урочистості з нагоди 101-ої річниці об’явлень Матері Божої у Фатімі. Фатімські богослужіння у вщент заповненому храмі Матері Божої Громничної (Стрітення Господнього), розпочалися з Адорації Пресвятих Дарів. Після літанії до Богородиці св. Месу очолив Митрополит Львівський очолив, котрий виголосив проповідь. Співслужили Єпископ-помічник Едуард Кава, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, Ректор Львівської ВДС о. прелат Пьотр Бжескі, священики з семінарії та львівських парафій.
У неділю 13 травня, у семінарійному храмі Стрітення Господнього розпочалися Фатімські богослужіння у Львові. Святу Месу та процесію вулицями міста з цієї нагоди очолив архієпископ Мечислав Мокшицький.
Домініканська Школа Віри запрошує на лекцію о. Володимира Кусьнежа «У що вірили євреі до Ісуса Христа?».
Вчора, 7 жовтня, у свято Пресвятої Діви Марії Розарію, домініканська родина у Львові зросла на три особи.
Отці Домініканці запрошують у середу 13 вересня на Фатімські Богослужіння у Львові у Храмі Стрітення Господньог, що по вул. Винниченка 30 а
Подячний гімн «Te Deum» лунав у каплиці Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського. Чверть століття тому, 1992 року, брати з Ордену Проповідників заснували в Україні свій богословський навчальний заклад.
В 100-річчя Фатімських об`явлень, Отці Домініканці запрошують на перші цього року Фатімські богослужіння у Львові і на молитву про мир в Україні.
Молитва відбудеться у храмі Стрітення Господнього, вул. Винниченка 30 а. Святу Месу цього дня очолить Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.
«Запрошення від Бога» — короткометражний фільм, що переміг у конкурсі Домініканського Ордену в Римі. Конкурс, який організувала Генеральна курія Ордену Проповідників, проводився з нагоди святкування 800-літнього ювілею Ордену і, за його умовами, про Домініканську Родину потрібно було розповісти у 3-хвилинному відеосюжеті.
800-річний ювілей Ордену Проповідників, який домініканці у світі відзначали впродовж року, завершується 21 січня. Домініканці у Львові своїм способом святкування Ювілею обрали створення фільмів про найважливіших домініканських святих. Відтак, за 2016 рік постало три фільми: “Святий Домінік ‒ проповідник Істини”, “Свята Катерина Сієнська ‒ та, яка несла мир”, “Святий Яцек ‒ апостол слов`ян”.
"Святий Домінік і домініканці. 800 років духовної пригоди" – під такою назвою розгорнуто експозицію у Львівському музеї історії релігії. 22 грудня у відкритті виставки взяли участь Архієпископ Мечислав Мокшицький, Єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек та співорганізатори експозиції – отці домініканці з монастирської спільноти у Львові.
Найближчого четверга, 22 грудня 2016 року, о 15:00, Львівський музей історії релігії і Монастир домініканців у Львові запрошують відвідати спільну виставку “Святий Домінік і домініканці. 800 років духовної пригоди”.
У вечері 13 жовтня, в парафії Стрітення Господнього, якою опікуються отці домініканці відбулося завершальне Фатімське Богослужіння. На молитву, яка розпочалася Літанією до Пресвятої Діви і Адорацією Пресвятих Дарів, численно зібралися вірні із парафій Львова із настоятелями. Прибули семінаристи із наставниками та викладачами.
У Києві відбулася капітула Домініканського Ордену в Україні, під час якої було вибрано нового вікарія домініканців в Україні. Капітула Вікаріату України тривала в Києві протягом трьох днів – 6-8 вересня 2016 року. Перший день розпочався зі Святої Меси, яку провадив приятель домініканців єпископ-помічник Міхал Яноха, з Варшавської дієцезії. У Святій Месі брали участь брати-домініканці з монастирів: Чорткова, Фастова, Ялти, Києва та Львова.
Отці - домініканці запрошують до спільної молитви на чергове Фатімське богослужіння, що відбудеться у суботу 13 серпня, у храмі Стрітення Господнього.
800 років тому домініканський орден дістав папське затвердження і благословення. Відтоді багато що змінилося, також і історичний контекст: сьогодні проповідують усі, а колись Орден Проповідників був створений саме через те, що право проповіді мали тільки єпископи, і люду Божому бракувало повсякденного тлумачення Писань і вчення Церкви. Змінилися часи, змінились і методи. Проповідувати можна не тільки з амвону. Скажімо, львівська домініканська спільнота вирішила відзначити ювілей ордену, записавши короткі відео про головних святих.
Бо коли живемо для Господа живемо, і коли вмираємо для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо ми Господні! (Рим. 14,8)
В ночі 2 липня 1941 року, до монастиря отців-домініканців у Чорткові (Тернопільська обл.) було послано службу безпеки, які разом з військовими увійшли до чернечого дому. Отців Юстина Спирлака, Яцека Місюту, Анатоля Знаміровського і брата Андрія Бояковського витягнули з монастиря і вивезли до річки в Старому Чорткові на тзв. Греблю, що називалася Берда. Там їх замордували розстрілявиш в потилицю.
Отці - домініканці запрошують до спільної молитви на чергове Фатімське богослужіння, що відбудеться 13 червня, у храмі Стрітення Господнього.ф
Центр святого Домініка сердечно запрошує на духовний вечір «Милосердні, як Отець».
24 травня 2016 року львівські брати-домініканці – Якуб, Микола та Ігор – влаштували справжнє свято. Коли до храму Стрітення Господнього урочисто внесли реліквії святого Домініка, засновника Ордену Проповідників, храм був повний вірян. Месу очолив Митрополит Львівський архиєпископ Мечислав Мокшицький, йому співслужили Генеральний вікарій Яцек Дудка ОР та настоятель монастиря домініканців у Львові Якуб Гонцяж ОР. Привітати братів у Христі прийшли також священики і монахині з інших парафій.
Отці-домініканці у Львові запрошують на святкування 8оо років Ордену Проповідників.
В суботу 20 лютого 2016 р. в приміщенні Митрополичої курії РКЦ у Львові відбувся черговий семінар Домініканської школи віри, організований Центром святого Домініка. Тема семінару: «Втрата. Чи час лікує?» Ведучою семінару була Катерина Гончар - психолог-психотерапевт, кандидат філософських наук, викладач.
Центр святого Домініка у Львові запрошує на чергові семінари Домініканської школи віри.
Центр святого Домініка у Львові запрошує на черговий семінар Домініканської школи віри, що відбудеться в суботу 21 листопада 2015 р. в приміщенні Митрополичої курії РКЦ (3 поверх, конференцзал).
Як бути добрим батьком?
Цими днями у Центрі святого Домініка у Львові відбулася цікава та інноваційна подія для чоловіків, які хотіли б зміцнити батьківські навики і стати героями для своїх дітей - тренінг «Сім секретів ефективного батьківства».
Отці домініканці запрошують до спільної молитви на останнє цього року Фатімське богослужіння, що відбудеться завтра, 13 жовтня, у храмі Стрітення Господнього.
Центр святого Домініка запрошує на одинадцятий семінар Домініканської школи віри у Львові на тему: "Святе Письмо: читати чи молитися?"
Центр Святого Домініка та Домініканська Школа Віри запрошує на перший у цьому сезоні семінар Домініканської школи віри.
В рамках семінару Домініканської школи віри на тему: "Як жити згідно з волею Божою?", відбудеться презентація книги о. Миколи Лучка ОР "В пошуках істини".