Католицька ТВ програма “Скеля”

Католицька ТВ програма “Скеля” 

https://www.youtube.com/user/SkeliaTV

https://twitter.com/skeliatv

https://www.facebook.com/skeliatv

https://plus.google.com/112104709693623118802

 

Керівник: О. Олександр Кусий

Ведучий: Василь Когут

Сценарій: Андрій Чорний

Новини: Андрій Чорний

Диктор: Іван Федорич

Зйомка: Іван Гадь, Андрій Чорний

Монтаж: Іван Федорич

Дизайн: Тарас Сайнюк

Режисер: Іван Федорич

 

Скеля є першою, католицькою, щомісячною телепрограмою на національному каналі ZIK. Мета програми полягає в тому, щоб висвітлити події, пов`язані з католицькою церквою в Україні та за кордоном, а також це відмінний інструмент для євангелізації підлітків і дорослих в нашому регіоні. Сьогодні, телепрограма транслюється раз в місяць на національному телеканалі ZIK щонеділі (час трансляції 10.00 година ранку). Тривалість сеансу - 25 хв. Крім ефіру Скелі на ZIK ми також розмістили його на нашому каналі Youtube, де глядачі можуть дивитися його в будь-який час (http://www.youtube.com/user/SkeliaTV). Сьогодні, Скеля - це єдина католицька ТВ програма для дорослих, яка надає інформацію про Церкву і приносить Добру Новину для глядачів.

Скеля є не тільки корисним і цікавим матеріалом для віруючих католицької церкви, а й для тих людей, які не знають або шукати Христа.

Ми раді поширенню католицького телебачення в Україні, тому що в ефірі воно в основному відсутнє. Ми вже зробили перші кроки в підкоренні телебачення – у 2010 році ми запустили щомісячну телепрограму Скеля, де ми показуємо минуле і сучасне життя Церкви через новини, невеликі репортажі про вірних, портрети святі і т.д. Ви можете подивитися про це онлайн на http://www.youtube.com/user/SkeliaTV.

Сьогодні Скеля складається з 5 частин:

1. Основна тема - короткі репортажні (5 хв) щодо теми програми. Наприклад - історія священика, який майже без сторонньої допомоги намагається відновити старий храм.

2. Вивчення Біблії - бібліст пояснює вибрані тексти з Святого Письма, даючи людям точний переклад, можливі інтерпретації та історичні факти, що стосуються теми. (5 хв)

3. Католицькі новини - коротке відео огляд основних подій, що стосуються католицької церкви в Україні і в світі. (5 хв)

4. Корисні поради - в цій частині, психологи дають поради для сімей, або підлітків, які будуть корисні в їх повсякденному житті. Наприклад, як зменшити конфлікти в сім`ї, або як управляти сексуальністю в підлітковому віці. Час від часу ця частина може бути замінена таким темам, як - Один день з життя Церкви або життя святого ... (5 хв)

5. Керигма - наприкінці священник (ведучий) проголошує добру новину людям, ґрунтуючись на літургії слова поточного тижня (3 хв)

Ведучий робить введення до кожної частини.

В подальшому, з Божою допомогою, ми хотіли б зробити Скелю коротшj., але транслювати програму щотижня, а також ми хочемо розвивати інтернет-телебаченням, бо витрати на ефір в Україні дуже високі. Крім того, ми хотіли сконцентруватись на документальному виробництві, що дуже важливо в Україні тому що католицькі програми та фільми практично відсутні.