Новини

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з міністром Пйотром Гліньскім у Львівській катедрі. title=

Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з міністром Пйотром Гліньскім у Львівській катедрі.

: 157 2022-06-30 19:56

29 червня віце-президент Ради Міністрів, міністр культури та національної спадщини, голова Комітету суспільного блага Республіки Польща п. Пйотр Глінський відвідав митрополичу базиліку у Львові.


Похорон Лицаря Колумба Олега Воробйова очолив Національний капелан Арх. Мечислав Мокшицький title=

Похорон Лицаря Колумба Олега Воробйова очолив Національний капелан Арх. Мечислав Мокшицький

: 74 2022-06-30 19:40

28 червня о 15:00 у Львові чин похорону брата лицаря Олега Воробйова в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла очолив Львівський митрополит Мечислав Мокшицький, національний капелан Лицарів Колумба.


Папа назвав «варварським» обстріл торгового центру в Кременчуку title=

Папа назвав «варварським» обстріл торгового центру в Кременчуку

: 15 2022-06-30 19:28

Папа Франциск закликав не переставати молитися за те, щоби якнайшвидше скінчилося божевілля війни в Україні та не переставати підтримувати народ, який багато страждає.


Єпископ Ян Собіло про життя та служіння Церкви під час війни title=

Єпископ Ян Собіло про життя та служіння Церкви під час війни

: 276 2022-06-28 14:08

Днями Львів відвідав єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. Ця дієцезія Римо-Католицької Церкви зараз найбільше страждає від ворожих обстрілів, на її території точаться активні бойові дії, а частина дієцезії перебуває під окупацію. Єпископ Ян здійснює своє служіння у Запоріжжі і від початку повномасштабого вторгнення намагається дбати не лише про своїх вірян, але про всіх, хто звертається у пошуках духовної чи гуманітарної підтримки.


Відпустова урочистість в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові title=

Відпустова урочистість в парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Львові

: 430 2022-06-27 21:58

Сьогодні, 27 червня, римо-католики з усього Львова заповнили просторий храм Матері Божої Неустанної Помочі на Збоїщах у Львові. Відпустову св. Месу очолив о. Яцек Коцур настоятель парафії св. Архангела Михаїла у Львові на Сихові.


Про візит Папи Йоана Павла ІІ до України в 21 річницю згадують Архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Едвард Кава. title=

Про візит Папи Йоана Павла ІІ до України в 21 річницю згадують Архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Едвард Кава.

: 185 2022-06-27 21:55

Цього року відзначаємо 21-у річницю Апостольської подорожі, сьогодні вже святого, папи Йоана Павла ІІ до України. Архієпископ Мечислав Мокшицький, який у тому часі виконував функції другого секретаря Святішого Отця, згадує про відвідини папою митрополичої курії, яка на той час ще не була повернута законним власникам, а також згадав найважливіші, на думку митрополита, слова Святого Папи сказані у Львові:


Єпископ Кава: «Молюся, щоб це була остання війна, яку розпочала росія» title=

Єпископ Кава: «Молюся, щоб це була остання війна, яку розпочала росія»

: 104 2022-06-27 20:31

Днями минуло 5 років, відколи Львівська архідієцезія РКЦ в Україні отримала нового єпископа — Едварда Каву OFMСonv, який на момент свячень став наймолодшим католицьким єпископом у світі. Проте молодий вік це радше перевага, ніж недолік — адже Церква в Україні динамічно розвивається і потребує енергійних пастирів, а єпископ Едвард за ці п’ять років служіння продемонстрував неабияку працьовитість, витривалість, енергійність і відповідальність за Церкву та ввірену йому паству. 


У Львові завершився XІ Тиждень християнської культури. title=

У Львові завершився XІ Тиждень християнської культури.

: 124 2022-06-27 13:46

Увечері в неділю, 26 червня, у Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії завершився ХІ Тиждень Християнської культури. Діти з катедральної парафії презентували спів та виставу, яку присвятили своїм батькам. Пісні також співали діти з особливими потребами майстерні «Ангельський Цвіт».


У Червонограді відбулася ініціація Лицарів Колумба title=

У Червонограді відбулася ініціація Лицарів Колумба

: 122 2022-06-27 12:28

У неділю, 26 червня 2022 р. у Червоноградській парафії Зіслання Святого Духа відбулася ініціація Лицарів Колумба, в часі якої було прийнято дев’ять нових братів до ордену на ступінь благодійності, єдності та братерства.


Чи можливо любити ворога після звірств у Бучі? Інтерв’ю з капеланом title=

Чи можливо любити ворога після звірств у Бучі? Інтерв’ю з капеланом

: 53 2022-06-27 12:07

Чим є війна для християнина? Іван Федорич, ведучий «Тірон-шоу», пропонує інтерв’ю з військовим капеланом, відомим в Україні священником о. Андрієм Зелінським — про те, як реагувати на війну, як можливо любити ворога після Бучі та інших звірств і як не втратити свою людяність і здоровий глузд у часи хаосу та руйнувань.