Новини

Пішки зі Львова до Ченстохови у намірі миру title=

Пішки зі Львова до Ченстохови у намірі миру

: 78 2022-08-06 13:36

«Будьте знаком благословення для тих, кого зустрінете в дорозі», – таким чином поблагословив архієпископ Мечислав Мокшицький двох італійців: отця Санто Борреллі та Вінченцо Палумба, які у неділю 31 липня вирушили зі Львова у пішому паломництві до Ченстохови. Два паломники постановили пройти майже 700 км, аби молитися у намірі миру в Україні та пригадати світу, про війну, що триває у нашій країні.


Українські дієцезії надіслали синтез дієцезіального етапу Синоду єпископів title=

Українські дієцезії надіслали синтез дієцезіального етапу Синоду єпископів

: 43 2022-08-06 13:26

15 серпня цього року завершується термін, упродовж якого до Генерального секретаріату можна надсилати синтези дієцезіальних консультацій у межах Синоду єпископів. Підсумки консультацій, що відбувались у Церкві Польщі, уже оприлюднені. Римсько-Католицька Церква в Україні в жовтні 2021 року розпочала дієцезіальний етап Синоду, однак через війну проводити консультації стало складніше.


Єпископ Собіло в Меджуґор’є: «Особисте навернення – дієва зброя проти злого духа»  title=

Єпископ Собіло в Меджуґор’є: «Особисте навернення – дієва зброя проти злого духа»

: 67 2022-08-03 11:43

У Меджуґор’є (Боснія та Герцеговина) відбувається Mladifest – Міжнародний фестиваль молоді, який від 1 lо 6 серпня 2022 року зібрав тисячі юнаків і дівчат, щоб разом ділитися досвідом переживання своєї віри. Своїм свідченням з учасниками поділився єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло.


Єпископ Кава: «Кров убитих українських полонених волає до Неба про справедливість» title=

Єпископ Кава: «Кров убитих українських полонених волає до Неба про справедливість»

: 112 2022-07-31 22:45

Коментар єпископа-помічника Львівської архідієцезії Едварда Кави OFMConv щодо вбивства українських полонених у Оленівці та низки ракетних обстрілів українських міст.


Молитва ВРЦіРО за Україну у Софії Київській title=

Молитва ВРЦіРО за Україну у Софії Київській

: 121 2022-07-29 09:56

28 липня у спомин св. Володимира та День Української Державності представники Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій зібрались на молитву у Софіївському соборі.Архієпископ Кульбокас: візит Папи до України – це знак близькості до страждаючого народу title=

Архієпископ Кульбокас: візит Папи до України – це знак близькості до страждаючого народу

: 130 2022-07-28 10:51

Розмова Апостольського нунція в Україні архієпископа Вісвальдаса Кульбокаса з журналістом Джакомо Гамбассі для італійського інформаційного порталу Avvenire.


У Більшівцях відбулись реколекції у дусі Lectio Divina для сестер-монахинь title=

У Більшівцях відбулись реколекції у дусі Lectio Divina для сестер-монахинь

: 159 2022-07-27 09:29

У Центрі миру і поєднання, яким опікуються францисканці конвентуальні, від 18 до 26 липня відбулись реколекції на тему «Слухання, яке перемінює» для черниць орденів та згромаджень східного та західного обрядів, що служать в Україні.


Відбулась робоча зустріч у справі реабілітаційного центру для постраждалих від війни  title=

Відбулась робоча зустріч у справі реабілітаційного центру для постраждалих від війни

: 152 2022-07-25 14:02

При парафії Христа Царя у Хмельницькому, 22 липня, відбулась робоча зустріч, присвячена функціонуванню реабілітаційного центру для військових та постраждалих від війни в Україні. Центр розташований на околиці Хмельницького.


Організація «Cross Catholic Outreach»: допомога потребуючим в Україні title=

Організація «Cross Catholic Outreach»: допомога потребуючим в Україні

: 107 2022-07-21 18:15

Серед благодійників, що профінансували дві карети швидкої допомоги, які Папа Франциск подарував лікарням Львова та Києва у березні та квітні цього року, була також Міжнародна католицька благодійна організація «Cross Catholic Outreach». Від початку війни вони надали значну допомогу внутрішньо переміщеним особам та біженцям.