Лицарі Колумба

Лицарі Колумба – всесвітньо-відома католицька організація, започаткована 1882 року римо-католицьким священиком, слугою Божим Майклом МакҐивні як невелика група парафіян в місті Нью-Гейвн, штат Коннектикут, США, які зібралися при римсько-католицькій церкві Святої Марії, щоб підтримувати вдів, родини та сиріт цієї парафії. Сьогодні це організація, із штаб-квартирою в Нью-Гейвені, яка зросла майже до двох мільйонів членів в більш ніж 10 країнах світу (включаючи такі держави як США, Канада, Мексика, Філіппіни, Домініканська Республіка, Пуерто Ріко, Панама, Багамські о-ви, Ґуам, Віргінські о-ви, Гватемала, Сайпан, Куба, Польща, а тепер також Україна та Литва).

 

Головним завданням «Лицарів Колумба» – «міцної правої руки Церкви», як її назвав Папа Йоан Павло ІІ – цілковито підтримувати Католицьку Церкву в її євангелізаційній місії через пропагування таких чеснот, як милосердя, єдність, братерство та патріотизм, а також підтримка католицьких родинних цінностей.

 

Завдяки зусиллям отця Майкла МакҐивні, вікарія церкви Святої Марії в Нью-Хейвені та деяким з його парафіян, законодавчі збори штату Коннектикут 29 березня 1882 року офіційно затвердили Лицарів Колумба на користь суспільству. Спільнота вірна своїм основоположним принципам милосердя, єдності і братерства.

Лицарі були створені для надання фінансової допомоги членам та їх сім’ям. Часто взаємна допомога виражається у підтримці хворих, інвалідів та нужденних членів та їх сімей. Соціальна та інтелектуальна єдність допомагає лицарям та їх сім’ям зокрема в області освіти, благодійно, релігійно, у соціальному забезпеченні, допомога жертвам війни.

Історія ордену показує, як очікування отця Майкла МакҐивні процес беатифікації якого розслідується у Ватикані, зродило те, що стало найбільшим в католицькому світі товариством братньої допомоги. Орден допоміг сім`ям в отриманні економічного забезпечення і стабільності шляхом страхування життя, пенсійного фонду та довгострокова програма догляду і сприяв поширенню служіння для спільноти в усьому світі.

Кількість Лицарів Колумба виросла від декількох членів одної ради до більш ніж 14000 рад та 1800000 членів по всій території Сполучених Штатів, Канади, Філіппін, Мексики, Польщі, Домініканської Республіки, Пуерто-Ріко, Панамі, на Багамських островах, Віргінських островів Куба, Гватемала, Гуам, Сайпан, Литви, України та Південної Кореї.

Наші принципи

Всі добрі справи ми робимо, згідно наших чотирьох основних принципів:

Наша структура

Управління Верховна Рада

Міжнародна штаб-квартира Лицарів Колумба знаходится в Нью-Хейвені, штат Коннектикут. Під керівництвом Верховного Лицаря, головного виконавчого директора лицарів, офіс надає адміністративну підтримку і керує більше ніж 14000 місцевими одиницями.

Юрисдикція

Верховна Рада має більш ніж 75 обласних рад, які координують регіональні заходів згідно з принципами Ордену.

Райони

Кожен обласна рада ділиться на райони - угрупування кількох місцевих рад.

Місцеві Ради

Місцеві ради є основною одиницею лицарів. Більшість з них засновані на парафіях, хоча деякі мають свої власні приміщення на території парафії. Кожна місцева рада працює, щоб зарадити потребами своєї спільноти відповідно до принципів Ордена.

Страхові агенти

У кожній раді призначається довірений страховий агент, який є Лицарем, і чия робота полягає в наданні кваліфікованої фінансової підтримки, яка зарадить потребам сімей членів організації.

Благодійність - "Возлюби ближнього свого, як самого себе". Наша католицька віра вчить нас Членів Лицарів Колумба проявляти любов до своїх ближніх жертвуючи їжу для місцевим їдалень і продовольчих складів, працею волонтера, духовною та матеріальною допомогою матерям, які жертвують життя для своїх дітей. Лицарі визнають, що наша місія, і наша віра в Бога, спонукує нас діяти. Немає кращого способу випробувати любов і співчуття, ніж допомагати нужденним, - виклик на який ми відповідаємо кожен день.

Єдність - Ніхто з нас так добрий, як всі ми разом. Члени Лицарів Колумба всі знають, що - разом - ми можемо зробити набагато більше, ніж кожен з нас може окремо. Таким чином, ми єднаємось ... і підтримуємо один одного. Це не означає, що ми завжди згідні, або що ніколи не маємо різниця в думках. Це означає, що - як Лицар Колумба - ти можеш розраховувати на допомогу і підтримку твого брата Лицаря, коли ви працюєте для покращення життя у своїй парафії та громаді.

Братство - Всечесний Майкл МакҐивні заснував Лицарів Колумба, щоб вони в значній мірі, допомагали вдовам і маленьким дітям, які залишилися без батька сім`ї. Програма страхування Ордена продовжує робити це сьогодні, так само як і окремі лицарі, які торік посвятили більше 10 мільйонів годин свого часу, для допомоги хворим, інвалідам та членам їх сімей. У спільноті Лицарів Колумба, ми пильнуємо і піклуємось один про одного.

Патріотизм - Члени Лицарів Колумба, будь то американці, канадці, мексиканці, кубинці, філіппінці, поляки або українці – це патріотичні громадяни. Ми пишаємося нашою відданістю Богу і країні, і покладаємося на Бога і країну. Будь то в громадській або особистій сфері життя, лицарі нагадують світові, що католики підтримують свої народи і є патріотами та громадянами своєї країни.

 

Лицарі Колумба в Україні:

Процес започаткування в Україні організації «Лицарі Колумба» був розпочатий попереднім Главою УГКЦ, Блаженнішим Любомиром кардиналом (Гузаром), який в серпні 2005 року, під час 123-ї Верховної конвенції «Лицарів Колумба», що відбувалася в Чикаго, США, запросив лицарів прибути в Україну. Ця ініціатива була пізніше підтримана Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом і Митрополитом Мечиславом Мокшицьким з боку Римо-Католицької Церкви в Україні.

 

https://www.facebook.com/groups/kofclviv/

 

Офіційний сайт:

http://www.kofc.org

Knights of Columbus Headquarters

1 Columbus Plaza

New Haven, CT 06510

(203) 752-4000

Customer Service for Insurance Inquiries

(800) 380-9995

Розпочалась п’ята Національна Конвенція Лицарів Колумба у Львові.

: 442 2023-05-27 12:30:16

26 травня 2023 року, у Львові-Брюховичах відбулася V Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні. Слова вітання на початку конвенції скерував Національний Капелан римо-католицьких Лицарів архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський. Святу Месу, якою традиційно розпочинається Конвенція, очолив Національний Капелан греко-католицьких Лицарів Колумба, Єпископ Михайло Бубній ЗНІ, Одеський екзарх Української греко-католицької церкви


Подяка Лицарям Колумба США за невтомну допомогу жертвам війни в Україні

: 207 2023-03-27 20:17:59

Минає рік від повномасштабної війни, коли росія вторгнулась в Україну. Цього року ми пережили багато страждань, багато смутку. Забрано життя багатьох молодих людей. Вони поклали своє життя на вівтар Батьківщини, захищаючи свободу нашої країни. Багато людей страждають постійно. Багато людей втратили домівку, втратили своїх близьких, вирушили у невідоме, перебувають на чужині. Багато людей отримали поранення. Є багато понівечених людей, без рук, ніг чи інших частин тіла. Але цього річ ми зустріли багато людей доброї волі, які поспішають на допомогу. Серед них Лицарі Колумба. Є наші побратими в Польщі, є наші брати-лицарі в Сполучених Штатах, які щодня несуть свою допомогу молитвою, а також гуманітарною допомогою.


«Продуктова пачка вітчизняного виробництва» - нова ініціатива Лицарів Колумба розпочалась у Львові.

: 668 2023-03-09 21:26:42

У Львові, 4-5 березня, розпочалась унікальна ініціатива Лицарів Колумба в Україні, а саме пакування продуктових наборів Українського виробництва, допомога яка поїде на деокуповані території Херсонщини.


Різдвяна зустріч представників українських Рад Лицарів Колумба у Львові.

: 564 2023-01-29 00:38:24

28 січня, в суботу, у Львівській Митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася щорічна Різдвяна зустріч представників українських Рад Лицарів Колумба. Святу Месу, у співслужінні з капеланами Рад, очолив Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.


Лицарі Колумба привезли до Львова медичне обладнання

: 514 2022-12-05 20:41:03

Сьогодні, 5 грудня, до Львівської Обласної Дитячої Клінічної Лікарні Охматдит прибула делегація українських, польських та американських Лицарів Колумба на чолі з Найвищим Лицарем Ордену Патриком Келлі.


Парафіяльний відпуст св.Йоана Павла ІІ в дусі Лицарів Кoлумба.

: 476 2022-10-28 12:51:09

Театральна містерія, котра була чуванням перед головною Службою-відпустом, представляла благодійну діяльність Лицарів. Особа засновника Ордену бл. Майкла Мак Гівнея є дуже близька для св. Йоана Павла ІІ, а цитати його звернень до Лицарів були прочитані актором, представляючи Святішого Отця.


Утворення нового осередку Лицарів Колумба у Львові.

: 262 2022-10-14 08:49:19

Плодом інформаційних зустрічей, котрі провів відповідальний крайовий за Лицарів Колумба Юрій Малецький в Парафії св. Йоана Павла ІІ, група з чотирнадцяти чоловіків висловила своє прагнення до вступу у цю спільноту.


Найвищий капелан Лицарів Колумба з візитом у Львові.

: 668 2022-10-04 09:59:40

До Львова, з коротким візитом солідарності та підримки прибув архієпископ Балтімора (Меріленд, США) Вільям Лорі, Найвищий капелан Лицарів Колумба.

У неділю, 2 жовтня, високий гість разом із архієпископом Мечиславом Мокшицьким відвідав два осередки для вимушених переселенців – монастир сестер-бенедиктинок у Солонці та парафію св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках. 


Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку народу України.

: 529 2022-08-03 16:35:00

В американському Балтіморі відкрилася 140-а Найвища Конвенція Лицарів Колумба. Участь у ній бере і Архиєпископ Львівський Мечислав Мокшицький. Звертаючись до поважного зібрання він дякував за допомогу ордену українським католикам і не тільки:


Похорон Лицаря Колумба Олега Воробйова очолив Національний капелан Арх. Мечислав Мокшицький

: 338 2022-06-30 19:40:58

28 червня о 15:00 у Львові чин похорону брата лицаря Олега Воробйова в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла очолив Львівський митрополит Мечислав Мокшицький, національний капелан Лицарів Колумба.


У Червонограді відбулася ініціація Лицарів Колумба

: 589 2022-06-27 12:28:51

У неділю, 26 червня 2022 р. у Червоноградській парафії Зіслання Святого Духа відбулася ініціація Лицарів Колумба, в часі якої було прийнято дев’ять нових братів до ордену на ступінь благодійності, єдності та братерства.


Візит кардинала Тімоті Долана до Львова.

: 498 2022-05-03 20:06:10

2 травня до Львова прибув кардинал Тімоті Долан. Його супроводжував архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький. Вони відвідали осередки для біженців на території Львова та околиць, якими опікується Католицька Церква, поспілкувалася з людьми, які у цих осередках проживають.


Відкриття центру гуманітарної допомоги у приміщені колишньої семінарії у Львові.

: 798 2022-04-29 20:58:08

28 квітня, у Львові, з ініціативи Лицарів Колумба та з благословення архієпископа Мечислава Мокшицького відбулося відкриття Центру надання гуманітарної допомоги. Центр розмістився у приміщенні колишньої Вищої Духовної Семінарії, яка є частиною архітектурного комплексу храму Стрітення та Курії РКЦ Львівської архідієцезії. Ключі від цих приміщень нещодавно передали Курії в рамках повернення церковного майна до законних власників.


10 000 великодніх «кошиків» переказали біженцям українські Лицарі Колумба по всій Україні.

: 589 2022-04-23 20:00:45

«Роздаючи ці великодні пакунки українським родинам, ми ділимося світлом і надією на Воскресіння Христа навіть у цей час темряви та війни», - сказав Патрик Келлі Найвищий Лицар Ордену, який нещодавно відвідав Україну.


Лицарі Колумба — ті, хто від початку війни допомагає Україні. Верховний лицар прибув з візитом

: 854 2022-04-13 21:38:53

12 квітня 2022 р. в Україну з коротким, але значущим візитом прибув Верховний лицар Ордену Колумба, Патрик Келлі.


Молитва подяки на завершення першого етапу праці антикризового штабу Львівської архідієцезії

: 620 2022-04-08 14:13:34

Антикризовий штаб гуманітарної допомоги Львівської архідієцезії, який розпочав свою роботу у перші дні війни, завершив свою роботу у такому форматі 7 квітня 2022 року. Штаб розпочав свою роботу 27 лютого і був відповіддю на виклики нашого часу та воєнного стану. З благословення архієпископа Мечислава Мокшицького був створений Антикризовий штаб гуманітарної допомоги, його рушійною силою від початку був єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.


Антикризовий штаб передає медобладнання Львівській лікарні.

: 897 2022-03-27 18:09:07

26 березня, львівські лікарі отримали вантаж гуманітарної допомоги від польських колег. У співпраці з Орденом Лицарів Колумба Клуб польських кардіохірургів передав українським лікарям Львівської Обласної Клінічної Лікарні 5 тон медобладнання для кардіохірургічних операцій.


Відеозвіт за перший місяць праці антикризового гуманітарного штабу у Львові.

: 615 2022-03-24 18:34:55

Вже майже місяць антикризовий штаб Львівської архідієцезії на чолі з єпископом-помічником Едвардом Кавою у співпраці з Орденом Лицарів Колумба, місією «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії та Фондом «Даймо надію» продовжують активно працювати над забезпеченням гуманітарною допомогою осіб постраждалих від воєнних дій – як біженців, так і тих, що не змогли виїхати з охоплених активними воєнними діями територій.


У Львові відбулась церемонія прийняття нових лицарів в Орден

: 346 2022-03-18 12:21:11

13 березня р.Б., у Львові відбулась церемонія прийняття нових лицарів на ступінь Благодійності-Єдності-Братерства. Цей нелегкий час війни, коли нашу землю обстрілюють ворожі російські окупанти, і тисячі людей втратили рідних, близьких, покинули житло, майно, щоб рятуватися від навали ворогів, дає нам, чоловікам-католикам, більше і більше викликів послужити нужденним. Саме у такому служінні знаходимо нових братів, які вирішили приєднатися до Ордену.


Антикризовий штаб гуманітарної допомоги

: 582 2022-02-28 13:49:13

Вчора, 27.02.2022 року, відповідаючи на виклики нашого часу і воєнного стану, був створений Антикризовий штаб гуманітарної допомоги, який очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.


Заклик Найвищого Лицаря щодо молитви за мир в Україні

: 289 2022-01-25 14:11:09

Дорогі брати-лицарі,
Вчора Папа Франциск закликав провести день молитви за мир в Україні найближчої середи, 26 січня. Зрозуміло, що справа має глобальні наслідки, але особливим чином ми хочемо підтримати наших братів-лицарів в Україні, де Орден присутній вже майже десять років.


Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 1562 2022-01-22 21:01:46

22 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з теренів Кам’янець-Подільської дієцезії Київсько-Житомирської діє цезії та Львівської Архідієцезії. У Митрополичій Базиліці Архієпископ очолив св. Месу разом із численними капеланами.


Щорічна зустріч українських Лицарів Колумба вперше в парафії св. Архангела Михаїла на Сихові.

: 689 2021-11-04 11:03:49

У неділю, 31 жовтня, в першу річницю беатифікації бл. Майкла Мак Гівні, засновника Лицарів Колумба в парафії св. Михаїла Архангела у Львові-Сихові Архієпископ Мечислав Мокшицький, головний капелан лицарства в Україні очолив урочисту Євхаристію, на якій зібралися члени цього ордену чоловіків мирян із багатьох місць нашої країни разом із своїми дружинами.


Це місце збудоване як пам`ять про святого Йоана Павла ІІ, як центр Його думки та повчання, і пригадує нам Його візит до України! Львівський Митрополит дякує Лицарям Колумба та Карлу Андерсону за центр святого Йоана Павла ІІ у Львові.

: 1158 2021-10-19 11:46:47

Ввечері, 18 жовтня до Львівської парафії святого Йоана Павла ІІ завітав Карл Альберт Андерсон, Верховний лицар Лицарів Колумба. Разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким він відвідав новозбудований храм неподалік іподрому, де папа зустрічався з вірними у 2001 році та офіційно відкрили зал блаженного Майкла МакГівні у парафіяльному центрі.


До Львова прибув Карл Альберт Андерсон, очільник Лицарів Колумба.

: 1103 2021-10-18 19:41:33

18 жовтня до Львова прибув Карл Альберт Андерсон, Верховний лицар Лицарів Колумба. Зранку, разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким він відвідав митрополичу базиліку та помолився перед образом Пресвятої Діви Марії Милостивої та відвідав каплицю Матері Божої Ченстоховської, де зберігаються мощі святого Йоана Павла ІІ.


Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з очільником міста Жовкви п. Олегом Вольським.

: 1276 2021-09-08 09:38:33

7 вересня, Голова Жовківської міської Ради пан Вольський Олег Іванович відвідав Львівську Митрополичу Курію, де зустрівся з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким, Митрополитом Львівським. На зустрічі були присутні також Жовківсьий декан отець Юзеф Легович та Національний Делегат Лицарів Колумба п. Юрій Малецький.


Лицарі Колумба на варті ЖИТТЯ

: 662 2021-08-03 16:20:23

Одним із найважливіших пунктів програми Лицарів Колумба в категорії ЖИТТЯ є програма “Інкубатор для немовлят”, саме тому, Лицарі Колумба Ради 15801 імені святого Івана Павла ІІ при архикатедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії передали у пологове відділення КНП Жовківської міської ради «Жовківська лікарня» обладнання, яке допоможе зберегти життя новонародженим дітям.


Презентація книги "Гваделупська Богородиця. Матір цивілізації Любові" у Львові.

: 737 2021-07-08 22:13:45

З ініціативи лицарів Колумба та видавництва св. Павла 8 липня 2021 року, відбулась презентація книги під назвою "Гваделупська Богородиця. Матір цивілізації Любові" авторства професора Карла Андерсона, найвищого Лицаря Ордену Лицарів Колумба та каноніка базиліки Діви Марії Гваделупської о. Едуардо Чавеса Санчеса. Книгу представили капелани лицарів Колумба в Україні - архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський митрополит та єпископ Одеський єпарх Михайло Бубній.


Третя Національна Конвенція Лицарів Колумба відбулася у Львові.

: 439 2021-05-17 12:03:38

15 травня 2021 року, у Львові-Брюховичах відбулася ІІІ Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні. Святу Месу, якою традиційно розпочинається Конвенція, очолив Національний Капелан римо-католицьких Лицарів Колумба, архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський.


Завдання для Лицарів Колумба на травень 2021.

: 374 2021-05-07 14:21:49

Завдання на цей місяць від Найвищого Капелана Архієпископа Вільяма Е. Лорі: Цього місяця я закликаю вас розважати над сенсом Десяти Заповідей в вашому житті. Виберіть по одній на день заповіді в 10 різних днів і протягом хоча б 10 хвилин моліться про це. По друге, протягом цього місяця, що присвячений нашій Пресвятій Матері, я закликаю вас долучитися до вашої ради у виконанні програми Віра в дії – Молитва на вервиці. Розарій до Богородиці — продемонструйте вашу любов до Христа, проявляючи любов до Марії.


Привітання архієпископа М. Мокшицького Патріку Е. Келлі 14-му Верховному лицарю Колумба

: 745 2021-03-02 17:31:35

Все має свій початок і кінець. Ми знаємо і розуміємо цей дуже простий життєвий принцип. Сьогодні він стає найпомітнішим у житті двох лицарів Колумба. Кінець служіння Карла Андерсона стає для вас початком - Патріка Келлі.


Подяка Львівського Митрополита Верховному лицарю Колумба Карлу А. АНДЕРСОНУ.

: 834 2021-03-01 15:58:48

У житті бувають випадки, коли вдячне серце звертається до Бога: «Дякуйте Господу, бо Він добрий, бо Його благодать на віки» (Пс 118: 1). Дуже часто, щоб показати свою доброту та благодать, Бог використовує людей, яких кличе та обирає, щоб свідоцтвом віри будувати та поширювати Боже Царство на землі.


Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 878 2021-01-02 16:56:13

2 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з теренів Львівської Архідієцезії та Кам’янець-Подільської Дієцезії. У Митрополичій Базиліці Архієпископ очолив св. Месу та виголосив проповідь. Співслужив єпископ Ян Собіло разом із численними капеланами.


Лицарі Колумба у Львові допомагають Святому Миколаю та готуються до Різдва

: 563 2020-12-15 19:59:38

Нещодавно Святий Миколай разом зі своїми помічниками - Лицарями Колумба Ради 15801 ім. Івана Павла II- завітав до майстерні «Ангельський цвіт» - осередку реабілітації для дітей та молоді з неповноcправністю.


Подячна Літургія з нагоди беатифікації засновника ордену Лицарів Колумба Слуги Божого отця Майкла Маꥳвні у Києві.

: 817 2020-11-07 12:23:37

Сьогодні, 7 листопада 2020, у Київській конкатедрі Св. Олександра Лицарів Колумба дякували за беатифікацію свого засновника отця Майкла Маꥳвнi. Очолив Євхаристійне згромадження Архієпископ Мечислав Мокшицький у співслужінні з єпископом Віталієм Кривицьким, Київським ординарієм та єпископом Михайлом Бубнієм, Одеським Екзархом.


Архієпископ Мечислав Мокшицький отримав мощі Бл. Майкла Маꥳвнi.

: 1004 2020-11-01 18:29:53

1 листопада Львівський Митрополит приватно зустрівся з Верховним лицарем Карлом Андерсоном, щоб подякувати йому за можливість участі у беатифікації о. Майкла МакГівні а також за допомогу лицарям Колумба в Україні та усій католицькій церкві в Україні.


У Львівській катедрі відбулася ініціація Лицарів Колумба

: 1578 2020-11-01 12:40:18

У вігілію Всіх Святих, 31 жовтня 2020 р. у Львові, при Катедральному храмі Успіння Пресвятої Діви Марії, відбулася ініціація Лицарів Колумба, в часі якої було прийнято вісьмох нових братів до ордену на ступінь благодійності, єдності та братерства.


Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав Нью-Хейвен, місце служіння та спочинку Бл. Майкла Маꥳвнi.

: 720 2020-11-01 12:16:42

Увечері, 31 жовтня Львівський митрополит відвідав храм Пресвятої Діви Марії в Нью-Хейвені, де жив і працював блаженний Майкл Маꥳвнi, а також тут заснували Лицарів Колумба. Архієпископ Мечислав Мокшицький помолився біля могили нового блаженного та взяв участь у вечірній молитві на честь Всіх Святих.


Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь в урочистій беатифікації о. Майкла Маꥳвні

: 644 2020-10-31 22:16:56

31 жовтня 2020 року, о 17:00 за київським часом, відбулась беатифікація засновника католицької організації «Лицарів Колумба» о. Майкла Маꥳвні, в м. Гартфорді у США. Представником лицарів з України на церемонії беатифікації був Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький.


Церемонія беатифікації Блаженного Майкла Маꥳвні в прямому ефірі.

: 451 2020-10-31 16:45:00

31 жовтня 2020 року – це день беатифікації засновника католицької організації «Лицарів Колумба» о. Майкла Маꥳвні, в м. Гартфорді у США. Церемонію беатифікації можна дивитись в прямому ефірі за цим посиланням: KofC.org/beatification. Початок о 17:00 за київським часом.


Блаженний Майкл Маꥳвні: лицар віри та милосердної любові

: 517 2020-10-31 13:21:30

31 жовтня 2020 року – це день беатифікації засновника католицької організації «Лицарів Колумба» о. Майкла Маꥳвні, в м. Гартфорді у США. Шлях до беатифікації відкрило чудесне оздоровлення дитини ще в материнському лоні. Сьогодні маленький Майкл – енергійна, лагідна, весела п’ятирічна дитина.


Засновник «Лицарів Колумба» випросив зцілення для хлопчика з синдромом дауна

: 524 2020-10-31 13:14:42

Беатифікація отця Майкла Маꥳвні буде сильним посланням про захист життя, – вважає Карл Андерсон, настоятель Лицарів Колумба. У суботу 31 жовтня засновник найбільшої у світі організації мирян-католиків буде зарахований до грона блаженних.


Присяга Національних Офіцерів Ордену Лицарів Колумба у Львівській катедрі

: 851 2020-09-27 21:27:47

27 вересня, у Львівській Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії Національний Капелан Лицарів Колумба в Україні, митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу підчас якої освятив офіцерські відзнаки братам Лицарям та прийняв їхню присягу.


Лицарі на захисті сім’ї, дитинства, материнства і батьківства!

: 573 2020-08-26 19:30:22

Лицарі Колумба Івано-Франківської Ради №15804 виступили з проханням до депутатів Івано-Франківської міської ради підтримати звернення щодо захисту сім’ї, дитинства, материнства і батьківства.


138-мий Верховний З’їзд Лицарів Колумба. Вдячність Папи за свідчення братерства

: 458 2020-08-11 19:58:00

Щорічна програмна зустріч відбулася онлайн і була зосереджена на постаті засновника в контексті наближення його беатифікації.


Лицарська допомога потерпілим від повеней на Прикарпатті

: 446 2020-07-27 12:22:26

Після катастрофічних паводків на Прикарпатті Національна рада Лицарів Колумба в Україні одразу об‘єднала свої зусилля для допомоги потребуючим. За листом Національного делегата брата Юрія Малецького було оголошено збірку коштів на парафіях, де діють Лицарські ради. До неї долучилися брати-лицарі з усієї України. На зібрані кошти було вирішено сформувати продуктові набори для постраждалих від цих повеней.


Засновник Лицарів Колумба отець Майкл Макґівні буде проголошений блаженним

: 1011 2020-05-28 12:51:08

Святіший отець Папа Франциск визнав чудо, яке приписується заступництву отця Майкла Макґівні, що прокладає шлях до беатифікації засновника Лицарів Колумба.


Х ювілейна конвенція Лицарів Колумба в Польщі.

: 647 2020-05-24 20:01:35

В суботу 23 квітня відбулася Х ювілейна конвенція Лицарів Колумба в Польщі. Внаслідок карантину через пандемію коронавірусу, робота Національної конвенції проводилася віртуально, використовуючи платформу відеозв’язку. Вона була підсумком всієї попередньої діяльності Ордену і визначенням напрямків діяльності на найближче майбутнє. Участь у цій події взяв також Львівський Митрополит Мечислав Мокшицький.


В Україні відбулася ІІ Національна Конвенція Лицарів Колумба онлайн

: 673 2020-05-14 12:03:46

9 травня 2020 року відбулася ІІ Національна конвенція Лицарів Колумба в Україні.

Внаслідок карантину через пандемію коронавірусу, робота Національної конвенції проводилася віртуально, використовуючи платформу відеозв’язку Zoom. Головував на засіданні Національний делегат Богдан Ковалів.


Відбулась ІІ Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні, цього року в он-лайн режимі.

: 896 2020-05-10 16:09:08

9 травня 2020 року відбулась ІІ Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні в он-лайн режимі. Вісім років тому Архієпископ Мечислав Мокшицький і Верховний Архієпископ Святослав Шевчук, Глава УГКЦ стали Лицарями Колумба під час спільної урочистості у Львові. Підсумовуючи восьмирічну діяльність, Лицарі Колумба в Україні вибрали склад свого керівного органу та визначали напрямки своєї подальшої діяльності.


Католицькі чоловіки приєднуються до діл милосердя Лицарів Колумба

: 543 2020-05-05 11:58:20

Відповідаючи на потреби тих, хто страждає внаслідок пандемії, Лицарі Колумба радіють збільшенням бажаючих долучитися до їхньої діяльності.


Звернення Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького до братів-лицарів Колумба з приводу ситуації з коронавірусом

: 903 2020-03-20 13:24:00

ВІВАТ ІСУС!

Складний час, в якому ми тепер перебуваємо – це екзамен нашої християнської поведінки. І не лише нашого «говоріння» про Христа, а перед усім дій, згідних з Його наукою.


Чому варто приєднатися до Лицарів Колумба?

: 1065 2020-03-10 11:21:07

Лицарі Колумба - Knight of Columbus - це найбільша організація чоловіків-католиків у світі.


Лицарі Колумба передали три монітори для дитячої лікарні «Охматдит»

: 655 2020-03-02 15:48:23

26 лютого 2020 року представники Національної Ради Лицарів Колумба в Україні передали медичне обладнання дитячій лікарні “Охматдит”. Ініціатива благодійної допомоги для “Охмадиту” виникла з поміж братів-лицарів у Торонті, Канада. Рада #5079 Андрея Шептицького та Асамблея лицарів Четвертого ступеня #1730 Митрополита Андрея Шептицького вирішили спільно допомогти українській лікарні у Києві.


У Чернівцях створили Раду Ордену Лицарів Колумба

: 865 2020-02-23 21:58:08

У неділю, 23 лютого, у Базиліці Воздвиження Всечесного Хреста м. Чернівці відбулося урочисте створення Ради Ордену Лицарів Колумба. До Ордену прийняли 10 чоловіків.


Папа до Лицарів Колумба: знак Божої любові для переслідуваних і скитальців

: 732 2020-02-11 11:31:42

Глава Католицької Церкви подякував Орденові за участь у турботі Наступника святого Петра за всі Церкви та підтримку діл милосердя Папи.


Різдвяна зустріч Арх. Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 968 2020-01-27 15:53:55

В неділю, 26 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з різних парафій Кам’янець-Подільської, Київсько-Житомирської та Львівської дієцезій.


Введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні

: 976 2019-10-28 15:25:33

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового благословив новообрану управу Лицарів Колумба в Україні та іменував владику Михайла Бубнія, екзарха Одеського, капеланом Національної ради Лицарів Колумба в Україні. 


У Брюховичах триває Всеукраїнська зустріч капеланів Лицарів Колумба

: 914 2019-10-10 11:21:13

9-10 жовтня капелани та священники, які хочуть стати капеланами Лицарів Колумба зібрались на спільній зустрічі у Брюховичах. Понад 50 священників римо-католицької та греко-католицької Церви вчаться та діляться досвідом душпастирства серед чоловіків.


Участь української делегації в 137 Найвищій Конвенції Лицарів Колумба в Мінеаполісі.

: 1072 2019-08-09 11:48:37

3-8 серпня у Мінеаполісі проходила 137 Найвища Конвенція Лицарів Колумба, в якій окрім лицарів з України брав участь Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький. Під час конвенції лицарі усього світу молились про мир в Україні за заступництвом Святого Йоана Павла ІІ.


Папське вітанням Лицарям Колумба: Залишайтеся лицарями милосердя

: 940 2019-08-08 16:28:17

У посланні, надісланому через Державного Секретаря Святого Престолу, Папа Франциск заохотив Лицарів Колумба залишатися «лицарями милосердя», вірними духові засновників.


IX конвенція лицарів Колумба в Ліхені

: 2171 2019-05-20 13:30:14

У п`ятницю, 17 травня, Архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у Святій Месі на початок IX - ої Конвенції Лицарів Колумба в Польщі в санктуарії Ліхеньської Пресвятої Діви Марії.


Перша Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні

: 1307 2019-05-12 13:06:57

10 травня в місті Івано-Франківську зі Святої Меси під проводом архієпископа Мечислава Мокшицького в костелі Христа Царя там розпочалася І Національна Конвенція Лицарів Колумба в Україні.  Львівський митрополит назвав цю подію історичним моментом для нашої Церкви і для держави. 


Різдвяна зустріч Арх. Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 1529 2019-01-29 11:03:24

27 січня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з різних парафій Львівської Архідієцезії.


Лицарі Колумба Львівських Рад привітали архиєпископа Мечислава Мокшицького із 10 річницею митрополичого служіння

: 1195 2018-11-29 16:16:08

26 листопада Лицарі Колумба Львівських Рад взяли участь в урочистій Літургії з нагоди 10-ї  річниці введення на митрополичий престіл архиєпископа Мечислава Мокшицького,  яка відбулась у Львівському митрополичому Архикатедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці.


Архиєпископ Мечислав Мокшицький подякував Лицарям Колумба за підтримку народу України

: 1919 2018-08-09 14:26:08

Розпочалася 136 Найвища Конвенція Лицарів Колумба. Вперше Україну визначили окремим територіальним регіоном діяльності організації.


Лицарі Колумба в Україні удостоєні нагороди «Найвищі досягнення» (Pinnacle Award) – найпочеснішої нагороди серед 75 юрисдикцій у всьому світі

: 1096 2018-07-12 20:07:39

Про це йдеться в листі старшого віце-президента Департаменту членства та братерської місії Найвищої Ради Лицарів Колумба Марка МакМюллена на адресу Територіального делегата в Україні бр. Богдана Коваліва:


ІІІ Всеукраїнський З’їзд Лицарів Колумба у Кам’янці – Подільському

: 950 2018-05-14 09:50:36

11-13 травня відбувався ІІІ Всеукраїнський З’їзд Лицарів Колумба у славетному місті Кам’янці - Подільському.


Зустріч з представниками Лицарів Колумба із Польщі у Митрополичій Курії

: 1760 2018-04-13 16:18:26

12 квітня, у митрополичій Курії РКЦ архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся із представниками Лицарів Колумба, котрі прибули з Польщі


Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав головну садибу Лицарів Колумба

: 2389 2018-03-16 13:39:57

Перебуваючи з душпастирським візитом в архідієцезії Гартфорд (США), архієпископ Мечислав Мокшицький, 15 березня відвідав головну садибу Лицарів Колумба у Ню Гавен. Архієпископ також зустрівся з Верховним Лицарем Карлом Андерсоном котрому подякував за служіння Лицарів Колумба в Україні.


Різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 2082 2017-12-30 18:20:45

29 грудня у Львові відбулася щорічна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба, котрі разом зі своїми капеланами прибули з теренів Львівської Архідієцезії та Кам’янець-Подільської Дієцезії. У храмі Матері Божої Громничної Митрополит Львівський очолив св. Месу та виголосив проповідь.


Єпископ Едвард Кава до Лицарів Колумба: "У нашому суспільстві є потреба - відродити тотожність, гідність і лицарство мужчини»

: 2524 2017-11-13 11:51:57

11-12 листопада у Санктуарії Матері Божої Бердичівської відбулось Всеукраїнське паломництво Лицарів Колумба, в якому взяли участь понад 70 делегатів з усієї України, представники Римо-Католицької Церкви та Греко-Католицької Церкви. Зокрема, зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького, Запоріжжя, Золочева, Гнівані та інших осередків.


Засновано Раду Лицарів Колумба у Винниках

: 1823 2017-10-09 15:00:25

08 жовтня 2017 року, при Санктуарії Матері Божої Винниківської у м. Винники було створено ще одну Раду Лицарів Колумба.


У Києві відбувся ІІ Всеукраїнський З`їзд Лицарів Колумба

: 2162 2017-06-18 10:31:19

17 червня 2017 року в прокатедральному соборі святого Олександра була відправлена Архієрейська Божественна літургія, присвячена Другому Всеукраїнського З’їзду Лицарів Колумба. Літургію звершував митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький. Присутні були Великі Лицарі, їх заступники та Капелани рад з усієї країни (РКЦ та УГКЦ), лицарі з родинами.


Відпочинок Дитячого Домашнього Хоспісу в Брюховичах

: 2561 2017-06-08 09:16:17

Вже втретє Фонду «Даймо Надію» вдалося організувати виїзд Дитячого Домашнього Хоспісу. В понеділок 5 червня відбулись перші з 5-денного циклу зустрічі для батьків та дітей хворих на мяземо-спінальну атрофію, котрими опікуються Фонд


Зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького з Лицарями Колумба

: 1459 2016-12-31 16:32:57

30 грудня 2016 року відбулась щорічна зустріч митрополита львівсткого архієпископа Мечислава Мокшицького, з Лицарями Колумба. На зустріч завітали представники з Хмельницького, Гнівані (Вінницька обл.), Самбора, Крисович та Львова.


Нову Раду Лицарів Колумба створили у Гнівані

: 1465 2016-10-25 19:56:55

У неділю, 23 жовтня, у парафії св. Йосифа у м. Гнівань відбулося урочисте створення Ради Ордену Лицарів Колумба. До Ордену прийняли 30 чоловіків, троє з них це священики, які стануть капеланами Ради, серед них о. Микола Мишовський. Отець Анатолій Білоус, капелан Ради ім. св. Шарбеля Ордену Лицарів Колумба з м. Хмельницького прокоментував цю подію:


Провідник Лицарів Колумба закликав докладати зусиль, щоб християни Близького Сходу не були громадянами другого гатунку

: 1382 2016-09-14 09:15:48

Наступна президентська Адміністрація США має докласти зусиль, щоб близькосхідні християни не були людьми другого гатунку на своїй батьківщині, заявив верховний лицар Лицарів Колумба Карл Андерсон, виступаючи на Національній Конвенції Адвокатів 2016, присвяченій питанню переслідуваних християн на Близькому Сході, повідомляє CNA.

 


Зустріч делегації Лицарів Колумба з України з Верховним Лицарем Карлом Андерсоном

: 1000 2016-08-05 12:27:58

В днях від 1 по 5 серпня у Торонто проходила 134 Найвища Конвенція Лицарів Колумба, в якій окрім лицарів з України брав участь Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький.


Архієпископ Мечислав Мокшицький бере участь у 134 Найвищій Конвенції Лицарів Колумба в Торонто.

: 1855 2016-08-03 18:54:39

В днях від 1 по 5 серпня у Торонто відбувається 134 Найвища Конвенця Лицарів Колумба, в якій окрім лицарів з України бере участь Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький.

 


Урочиста Свята Меса у Львівській Катедрі для Лицарів Колумба, яку очолить Архієпископ Мечислав Мокшицький

: 3012 2016-05-20 14:26:14

Завтра о 10:00 в Архікатедральній базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії, Ахієпископ Мечислав Мокшицький очолить Святу Месу для учасників Всеукраїнського З`їзду Лицарів Колумба під час якої буде висвячено нових священиків для нашої Архідієцезії.


Міжнародна медична конференція у Митрополичій Курії

: 4222 2016-05-08 11:44:40

З благословення Архієпископа Мечислава Мокшицького 6 травня у Митрополичій Курії відбулася І Міжнародна конференція з питань ампутації кінцівок, протезування та реабілітації хворих. Вступним словом її відкрив заступник голови Благодійної Організації «Українська Рада Лицарів Колумба» Юрій Малецький.


Міжнародна Конференція про ампутацію кінцівок, протезування та реабілітацію пацієнтів

: 2168 2016-05-05 12:28:18

6 травня 2016 р. о 10.00 у Львівській Митрополичій Курії РКЦ в Україні (вул. Винниченка, 32) розпочнеться Перша Міжнародна конференція з питань ампутації кінцівок, протезування та реабілітації хворих. З вітальним словом до її учасників звернуться Голова Конференції Єпископату РКЦ в Україні Архієпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і заступник голови Благодійної Організації «Українська Рада Лицарів Колумба» Юрій Малецький.

 


VI Крайова Конвенція Лицарів Колумба в Ломжі (Польща).

: 2776 2016-04-24 12:28:48

Під гаслом “Родина школою милосердя”, 22-23 квітня у Ломжі (Польща) відбулася VI Крайова Конвенція Лицарів Колумба. Вона була підсумком всієї попередньої діяльності Ордену і визначенням напрямків діяльності на найближче майбутнє. Участь у цій події взяли делегати з дружинами з 88 лицарських рад з усієї Польщі, Капелани Локальних Рад та представники з Європи та США.


Урочистість Воскресіння Христового в Митрополичій Базиліці

: 3924 2016-03-28 17:33:09

«Ми також не є байдужими до факту Божого Воскресіння, тому у Великодній ранок всім довкола сповіщаємо, що Христос Воскрес, а ми є Його свідками. Можемо лише поставити собі запитання: якими свідками?» - сказав Архієпископ Мечислав Мокшицький під час Великодньої Святої Меси, що розпочалася після Резурекційної процесії з Пресвятими Дарами довкола Митрополичої Базиліки, яку також очолив львівський митрополит.


Оплаткова зустріч Лицарів Колумба з архієпископом М. Мокшицьким у Митрополичій Курії

: 5534 2016-01-30 23:55:48

Святою Месою у каплиці Митрополичої Курії розпочалася щорічна різдвяна зустріч Лицарів Колумба з Митрополитом Львівським архієпископом М. Мокшицьким.  

Євхаристію разом з архієпископом співслужили, секретар митрополита о. Андрій Легович та о. Владислав Бішко, директор дому прочанина бл. Якова Стрепи, котрий теж належить до спільноти Лицарів Колумба.