Новини

X ВСЕСВІТНЯ ЗУСТРІЧ СІМЕЙ 22-26 червня 2022 року «Любов у сім’ї: покликання і шлях до святості»  title=

X ВСЕСВІТНЯ ЗУСТРІЧ СІМЕЙ 22-26 червня 2022 року «Любов у сім’ї: покликання і шлях до святості»

: 21 2022-06-24 17:31

Дорогі брати і сестри!
Усі ми переживаємо дуже важкий час, досвідчуємо великого зла, але також щодня ми є свідками та учасниками великого добра. Від початку війни бачимо відвагу наших воїнів, відданість волонтерів і медиків, жертовність, самопосвяту, взаємну підтримку, молитву багатьох людей у нашій країні, але також досвідчуємо того, що ми не самі, ми є членами Тіла Христового. Маємо цей великий дар приналежності до Вселенської Церкви, яка завдяки молитві, жертві, стражданням та різноманітній підтримці багатьох вірних у всьому світі допомагає нам вистояти.


Речник єпископату спростовує повідомлення ТАСС, ніби Церква в Польщі хоче «поглинути» Львівську архідієцезію title=

Речник єпископату спростовує повідомлення ТАСС, ніби Церква в Польщі хоче «поглинути» Львівську архідієцезію

: 43 2022-06-24 17:23

Речник Конференції єпископату Польщі о. д-р. Лешек Генсяк назвав «безглуздою» інформацію агентства ТАСС від 22 червня 2022 р., нібито «Католицька Церква Польщі хоче поглинути українську Львівську архідієцезію».


При ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянку провести належне громадське обговорення title=

При ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянку провести належне громадське обговорення

: 15 2022-06-24 17:20

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій сприймає як тривожний сигнал для демократії в Україні поспішне голосування у парламенті та підписання президентом закону про ратифікацію Стамбульської конвенції.


Х Всесвітня зустріч сімей: спільна відповідальність за передавання віри title=

Х Всесвітня зустріч сімей: спільна відповідальність за передавання віри

: 13 2022-06-24 17:18

Моменти свідчення під час першої панельної дискусії під час Х Всесвітньої зустрічі сімей, вказують на нові перспективи для душпастирської опіки подруж, які відчувають потребу бути поруч, розпізнаючи в Церкві милосердного самарянина.


Єпископ Радослав Змітрович про ратифікацію парламентом Стамбульської конвенції title=

Єпископ Радослав Змітрович про ратифікацію парламентом Стамбульської конвенції

: 53 2022-06-23 11:01

Голова Комісії у справах родини при Конференції єпископату України єпископ Радослав Змітрович OMI про ратифікацію Стамбульської конвенції. "Це дуже-дуже сумна подія. Наш президент Зеленський сказав, що Росія не вбиває нам душу. Це правда. Але рішення Верховної ради є знаком, що Україна піддається культурній агресії, яка вбиває душу та позбавляє ідентичності".


Фестивалем і свідченням з України почалася Х Всесвітня зустріч сімей title=

Фестивалем і свідченням з України почалася Х Всесвітня зустріч сімей

: 28 2022-06-23 10:55

Музика, свідчення, вдячність і слова заохочення від Папи Фрацниска. В залі Павла VI у Ватикані за участі Папи Франциска відбувся Фестиваль сімей, яким розпочалася Х Всесвітня зустріч сімей. Серед свідчень про різні виклики, що стоять перед сім’ями в сучасному світі, прозвучало свідчення матері з дочкою, які втікаючи від жахіть війни, знайшли пристановище в італійській багатодітній сім’ї.


Родина Корчинських про участь у Всесвітній Зустрічі Сімей: це велика честь представляти Україну title=

Родина Корчинських про участь у Всесвітній Зустрічі Сімей: це велика честь представляти Україну

: 73 2022-06-22 11:24

Їхня Батьківщина – Україна, вони живуть у Польщі, а зараз вирушають до Рима на Х Всесвітню зустріч сімей, яка розпочинається 22 червня. Володимир і Тетяна Корчинські очікують народження своєї дев’ятої дитини. «Допомога Україні постачанням зброї – це добре, але найголовніше – це молитва. Бог може зробити диво в будь-який момент», – говорить Володимир Корчинський.


Папа про ядерне роззброєння: дотримання угод не є слабкістю title=

Папа про ядерне роззброєння: дотримання угод не є слабкістю

: 18 2022-06-22 11:22

Папа Франциск звернувся із посланням до учасників першого саміту країн, що приєдналися до Трактату про заборону ядерної зброї, нагадуючи знову, що неморальним є не тільки застосування, але й володіння такою зброєю.


Вітання єпископів Едварда Каву у п’яту річницю та Леона Малого та Марʼяна Бучека з нагоди 20-тої річниці єпископських свячень. title=

Вітання єпископів Едварда Каву у п’яту річницю та Леона Малого та Марʼяна Бучека з нагоди 20-тої річниці єпископських свячень.

: 162 2022-06-21 10:00

Сьогодні, 21 червня п’ять років тому єпископ-помічник нашої архідієцезії Едвард Кава був рукоположений у єпископи та вчора 20 червня єпископ-помічник Леон Малий і єпископ-емерит Марʼян Бучек святкували 20-ту річницю єпископських свячень.


Євхаристійна процесія Божого Тіла в Івано-Франківську title=

Євхаристійна процесія Божого Тіла в Івано-Франківську

: 409 2022-06-21 09:59

В цьому році урочиста Євхаристійна процесія з нагоди Пресвятих Тіла і Крові Христа відбулася навколо нашого храму. На жаль з огляду на війну в Батьківщині і з міркувань безпеки неможливо було організувати її вулицями нашого міста. Однак віра в присутність Ісуса посеред нас додає нам надії і є втіхою у цей нелегкий час.