Новини

Назад

Завершення канонічної візитація Стрийського деканату та передріздвяна зустріч із духовенством

: 618 2022-11-29 11:41:18

У понеділок, 28 листопада завершилася канонічна пастирська візитація Стрийського деканату, підсумком якої була облаткова передріздвяна зустріч в парафії Семи Страждань Матері Божої у м. Сколе, яка розпочала цикл адвентових візитів Архієпископа Мечислава Мокшицького разом з єпископами помічника у деканатах Львівської Архідієцезії.

Канонічна пастирська візитація Стрийського тривала понад 2 місяці. Під час відвідин парафій та зустрічей з вірними архієпископ Мечислав Мокшицький святкував Євхаристію та пізнавав життя кожної парафіяльної спільноти.

Час візитації був для парафіяльних спільнот часом підсумування духовних та матеріальних здобутків, але передусім часом слухання вказівок та заохочення пастиря до подальшої плідної праці.

Зустріч розпочалася Святою Месою о 17.00, котру очолив та виголосив Слово Боже Митрополит Львівський. Під час Святої Літургії усі присутні заносили спільну молитву в наміренні миру в Україні. Під час проповіді Архієпископ пояснював, чому рік 2022 оголошено в Україні «Роком присвячений Божому Милосердю».

Останнім пунктом деканальної зустрічі була святкова Вігілійна Вечеря. Традиційно розпочалася колядою, Словом Божим та побажаннями отця Архієпископа. Опісля відбулося спільне ділення облатком та складанням побажань після чого всі засіли до святкового столу, на якому на кожного чекало традиційно дванадцять страв.

Автор : Олександр Кусий

Назад