Новини

Назад

Єпископи Центрально-Східної Європи у Варшаві

: 488 2014-03-07 00:00:00

Вчора, 6 березня, у Варшаві розпочалася дводенна зустріч єпископів Центрально-Східної Європи. Темою розмов будуть виклики і можливості зміцнення Церкви в контексті нарад нового Синоду.

Першого дня зустрічей кардинали та головуючі Єпископатів Центрально-Східної Європи дискутували про виклики душпастирства сімей через 22 роки після падіння комунізму. Теми другого дня будуть такі: місце Церкви у суспільствах Центрально-Східної Європи а також духовенство та парафія як євангелізаційна спільнота на службі сім’ї.

Зустріч буде стосуватися також тематики жовтневого Синоду Єпископів про сім’ю. Його тема така: «Душ пастирські виклики пов’язані із сім’є в контексті євангелізації».

В нарадах має взяти участь 7 єпископів та 5 кардиналів з Центрально-Східної Європи, м. ін. Кардинал Станіслав Дзівіш і Кардинал Казимир Нич. З України до Варшави приїхав Львівський Митрополит Архієпископ Мєчислав Мокшицький.

Зустріч єпископів Центрально-Східної Європи  відбудеться у садибі Caritas Польща по вул. Окоповей 55. В п’ятницю 7 березня о 14.00, відбудеться прес-конференція підсумовуюча наради.

Господарем організованої Радою Єпископських Конференцій Європи (CCEE) зустрічі є голова Конференції Єпископату Польщі і віце-голова CCEE  Архієпископ Юзеф Міхалік.

 

Передає Radio Maryja



Назад