Новини

Назад

Єпископ Леон Малий очолив молитовну зустріч вірних та духовенства у Судовій Вишні.

: 393 2022-01-20 12:21:34

У понеділок, 17 січня, до парафії Матері Божої Допомоги Вірних в Судовій Вишні приїхав єпископ Леон Малий, який очолив Святу Месу з приводу 3-річниці смерті о. Юліана Юськіва та освячення нових вітражів. Під час проповіді Його Ексцеленція наводив приклади з життя св. Антонія Пустельника та Йосифа Єгипетського, а саме, як перемагати спокуси та відкриватися на Божу Любов. 

Спокуси - це не гріх, але треба з ними боротися. Св. Антоній іде за Богом, який дає істинну любов, за світлом. Ми маємо стати людьми з образом Ісуса Христа, а не відчувати себе Богом чи ангелом, тому що Бог став Людиною. Сучасна культура хоче затерти образ Ісуса Христа. У кінці проповіді він заохотив вірних молитися, як св. Франциск «О, Боже!Вчини нас знаряддям Твого миру», особливо в хвилини важких життєвих випробувань.

Після Служби Божої єпископ освятив нові вітражі з образами св. Франциска, св. Клари та св. Антонія. У цей же день відбулася зустріч священиків Мостиського деканату, під час якої всі колядували, прославляючи Господа. Дякуємо Небесному Отцю, що могли разом з єпископом, священиками молитися та колядувати.

о. Берард Задойко OFMНазад