Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
24 квітня, в Неділю Божого Милосердя римо-католики Львова святкувала відпустову урочистість у Митрополичій Базиліці. В цей день всі згромаджені на спільну молитву випрошували Божого милосердя та дар миру в Україні й завершення війни.
Урочисту літургію очолив єпископ Леон Малий, разом із отцем прелатом Яном Ніклем, настоятель кафедрального собору та іншими священниками деканату.
У проповіді єпископ Леон говорячи про суть Божого милосердя, що Ісус бере співучасть у людському стражданні та виховує людину до життя вічного.
На завершення літургії відбулось виставлення Пресвятих Дарів, урочиста процесія навколо катедри та спів Тебе Бога прославляємо.
Автор : Олександр Кусий© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.
















