Новини

Назад

Візит солідарності Келецького ординарія єпископа Яна Піотровського до біженців у Львові.

: 259 2023-03-28 20:31:17

За час свого перебування у Львові єпископ Ян відвідав осередки для вимушених переселенців у Солонці та Сокільниках, на Сихові, якими опікується Львівська архідієцезія Римо-Католицької Церкви в Україні, також відвідав кафедральний собор та митрополичу курію.

27 березня львівську парафію св. Йоана Павла ІІ, у якій мешкає майже 100 біженців, відвідали ординарій Кєлецький (Польща) єпископ Ян Пьотровський та о. Лукаш Зигмунт, який очолює дім для людей з інвалідністю у місцевості Пєкошув. Гостей супроводжував митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.

Вже від самого початку повномасштабної війни дім у Пєкошові дієво підтримував постраждалих від війни – став транзитним місцем для біженців зі сходу України.

Єпископ Пьотровський, який має досвід місійного служіння у Конго та Перу, дуже швидко знайшов спільну мову з ромськими дітьми, які беруть участь під час весняних канікул у парафіяльному таборі. Учасники табору отримали від гостя з Польщі солодкі подарунки, а ромська парафіяльна школа «Алав» – фінансову підтримку.

Текст: rkc.org.uaНазад