План заходів:
оголошує запис
на 2025/2026 академічний рік
5-річного навчання (10 семестрів) на
філософсько-теологічному факультеті
з педагогічною спеціалізацією, а також журналістика, освіта на "час кризи"
У середу, 20 квітня Архієпископ Мечислав Мокшицький розпочав свій візит у Ватикані, де він брав участь у Генеральній Аудієнції зі Святішим Отцем Франциском разом з групою ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС і переселенців із Чорнобильської зони.
Цього ж дня, Митрополит Львівський зустрівся з Державним Секретарем Ватикану Кардиналом Пєтро Пароліном. Під час зустрічі були обговорені різні справи стовно ситуації в Україні.
Також, під час перебування у Ватикані, Архієпископ Мечислав зустрівся з Послом України при Апостольському Престолі п. Тетяною Іжевською
А в четвер, 21 квітня, Митрополит зустрівся з папою-емеритом Бенедиктом XVI, якому служив як особистий секретар.
Фото: Посольство України при Святому Престолі
© Copyright © 1991-2026 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.











