Новини

Назад

В Брюховичах розпочалось 57 Пленарне засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України.

: 194 2022-11-25 10:27:53

Сьогодні, 25 листопада Святою Месою розпочалося пленарне засідання конференції римо-католицьких єпископів України. Євхаристію очолив апостольський нунцій у нашій державі архієпископ Вісвалдас Кульбокас. Єпископи спільно заносили молитви до Бога про мир в Україні та закінчення війни.

У проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький сказав: «Хочемо цей світ, час і історію наповнити милосердям. Божим милосердям, якого сьогодні потребує Україна. До нас можемо віднести слова Ісуса Христа, які були свого часу скеровані до святої сестри Фаустини: „Не досвідчить людство спокою, до того часу, поки не звернеться до джерела, яким є Моє милосердя».

О 9.00 годині розпочались обради 57 Пленарне засідання Конференції Римсько-Католицьких єпископів України. На початку було надано слово Апостольському Нунцію архієпископу Вісвалдасу Кульбокасу, який говорив про виклики Церкви під час війни в Україні та труднощі, які пов’язані із допомогою потребуючим та постраждалим від війни.

Після обіду єпископи вислухають звіт керівника «Карітас Спес Україна», який розповість про діяльніть благодійної організації за останні 9 місяців. Розглянуть питання щодо служіння вимушеними переселенцями у воєнний час.

Автор : Олександр Кусий

Назад