Новини

Назад

У Львові відбулася зустріч католицьких освітян.

: 126 2022-11-22 19:51:01

В рамках розвитку католицької освіти 18-20 листопада 2022 у Львові відбувається зустріч керівників католицьких закладів освіти.Чудові спікери-практики: Тарас Косар, Орися Сідляр, о. Петро Майба. Активні слухачі, це представники різних християнських дошкільних та шкільних закладів освіти, метою яких є розуміння сучасних викликів, бачення траєкторії розвитку і зміцнення.

В цей час є дуже актуальним не втрачати комунікацію в спільноті, з громадськістю і мати відповідальне спілкування. Ставити перед собою питання, які спонукатимуть до вдосконалення.

Захід зібрав представників РКЦ та УГКЦ в Патріаршому домі (Сихів) та почався в п’ятницю знайомством і діленням досвідом. Субота була присвячена діяльності керівника в закладі. Так п. Орися Сідляр провела зустріч на тему “Комунікація, як ефективний спосіб управлінської діяльності”, а о. Петро Майба в своїй конференції звернув увагу на завдання та характеристики керівника закладу освіти. Після вечері учасники зустрічі мали можливість подивитися фільм “Людина, що змінила все”. В неділю керівники провели обговорення спільної діяльності РКЦ та УГКЦ. Комісія у справах душпастирства молоді дякує всім, хто організував та прийняв участь у зустрічі.

Фото: Салезіянський приватний ліцей «Всесвіт» м. Житомира

Джерело: juvanima.org.uaНазад