Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.

25 жовтня 2012 року о 18:00 в парафії Божого Милосердя в Рясному, що у Львові, відбулась урочиста Свята Меса під головуванням архієпископа Мєчислава Мокшицького, під час якої Митрополит Львівський уділив таїнства миропомазання 22-ом вірним парафії. Разом із архієпископом, у цій видатній події із життя парафії, участь взяли: секретар архієпископа о. Андрій Легович; настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що у Львові на Збоїщах, о. Андрій Ягелка; настоятель парафії Божого Милосердя у Львові-Рясному о. Віктор Палчиньський і вікарій парафії о. Андрій Недзєльський, парафіяни та прибулі гості.
Під час проповіді архіпастир звернув увагу на те, що у світі існує багато загроз для віруючої людини і що ніколи не можна шукати компромісу з гріхом. Тим самим архієпископ пояснив слова Христа, який: «...Прийшов не для того щоб принести мир, але меч і розкол», – сказав проповідник. Митрополит Львівський також підкреслив потребу молитви і призову Святого Духа у житті віруючих.
Після проповіді відбувся обряд таїнства миропомазання. Кандидати публічно зреклися сатани і визнали католицьку віру та виразили прагнення прийняття дару Святого Духа словами: «Прагнемо, щоб Дух Святий, якого отримаємо, зміцнив нас до мужнього визнавання віри і дотримання її принципів».
Під кінець Євхаристії миряни, які прийняли таїнство миропомазання, виразили свою вдячність архієпископу і священикам за приготування та уділення їм таїнства християнської зрілості, а також запевнили, що докладуть усіх зусиль, щоб бути гідними цього великого дару, який отримали.
Слід зазначити, що приготування до прийняття цього таїнства, кандидати розпочали задовго до цього дня, приймаючи участь у спеціально організованих катехетичних зустрічах.
о. Андрій НЕДЗЄЛЬСЬКИЙ
Редакція новин порталу
© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.