Новини

Назад

Приміційна Свята Меса о.Антона Василишина з Драганівки на Тернопільщині.

: 844 2023-05-22 21:41:22

Рукоположений Архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській катедрі о. Антон Василишин звершив свою першу Святу Месу, в неділю об 11.00, 21 травня 2023 року, у рідній парафії Матері Божої Сніжної в Драганівці, біля Тернополя.

Храм був наповнений численними парафіянами та гостями, які приїхали розділити радість нового священника, серед них настоятелі з духовної семінарії, священики, семінаристи, родина та друзі неопресвітера.

Проповідь під час приміційної Святої Меси проголосив о. Андрій Маліг, Тернопільський декан, в якій закликав нового священника любити Бога понад усе. «Сьогодні розпочалось щось нове, до чого покликав Антона Ісус та приготувала Церква. Сьогодні у євангелії ми чули як Христос молиться за спільноту Церкви. Тож сьогодні можу сміливо сказати: «Отче Антонію, сам Христос молиться за тебе!» Одягнений міццю з висоти, ти будеш виконувати завдання свідка Христового, будеш проголошувати Євангеліє людям, котрі не завжди будуть слухати. Будеш шукати загублених овець, будеш показувати Ісуса, який є дорогою до неба.»

Ново висвячений священник висловив свою вдячність Богу і людям, які допомагали розпізнати покликання та підтримували на дорозі до священства. На завершення святої Меси отець Антон уділив приміційного благословення священикам, сестрам-монахиням, рідним і всім зібраним вірним. Варто пригадати, що це особливе благословення на рівні папського благословення з можливістю отримання відпусту на звичайних умовах.

Продовженням урочистості стало спільне святкування під час агапи.

Автор : Олександр Кусий

Назад