Новини

Назад

Папа може бути виписаний вже найближчими днями

: 127 2023-03-31 11:44:30

Пізно ввечері 30 березня Директор Ватиканського прес-центру поширив деякі повідомлення про стан здоров’я Папи. Відпочинок, молитва та деякі заняття, пов’язані зі щоденною роботою. Так минула друга половина другого дня госпіталізації Папи Франциска, який від 29 березня перебуває в римській лікарні ім. Аґостіно Джемеллі. Ввечері, 30 березня, Маттео Бруні, Директор прес-служби Святого Престолу, поширив коротке повідомлення для журналістів про стан здоров’я Святішого Отця, що супроводжується також деякою інформацією, наданою медичним персоналом.

«В рамках запланованих медичних обстежень Святішого Отця, – читаємо в повідомленні, – було виявлено бронхіт інфекційного походження, що вимагає інфузійної антибіотикотерапії, яка спричинила очікувані наслідки з помітним покращенням стану здоров’я». На думку спеціалістів, «згідно з передбачуваним перебігом Святіший Отець може бути виписаний найближчими днями»

Пополудні 29 березня 2023 року Папа Франциск поїхав до лікарні ім. Аґостіно Джемеллі, щоби пройти деякі «заздалегідь заплановані обстеження». Про це журналістам повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

Пізніше Речник Апостольської Столиці повідомив, що попередніми днями Святіший Отець скаржився на труднощі з диханням. Прибувши на обстеження до лікарні, було виявлено респіраторну інфекцію, яка вимагає належної кількаденної стаціонарної терапії. Не йдеться про Covid-19.

Джерело: vaticannews.vaНазад