Новини

Назад

Паломництво Золочівських вірних до санктуаріїв самбірського деканату.

: 179 2022-07-31 22:52:02

У суботу, 30 липня, група наших парафіян здійснила паломництво до санктуаріїв, які знаходяться в самбірському деканаті. Першим місцем, яке ми відвідали, був Санктуарій Матері Божої Провидіння в Ніжанковіцах. Де з радістю нас зустрів кс. Гжегож Кіда. 

Спочатку була сповідь, а потім Свята Меса. Після Євхаристії господар санктуарію розповів нам історію костелу і плачучої фігурки Матері Божої,і провів молитву перед чудотворною фігурою. Після молитви кс. Гжегож запросив усіх на каву та печиво.

Вдячні за дуже гарне прийнятя, після спільної фотографії ми вирушили до Сусідович, де знаходиться Санктуарій св. Анни, опікунами котрого є отці кармеліти. Нас зустрів отець Януш Яновяк, який розповів історію цього святого місця.

Після молитви до св. Анни і фотографії, ми поїхали до санктуарію Матері Божої Салетинської в Лановичах. Там вже чекав на нас кс. Томаш Кшемінський, який розповів нам історію об’явлень Матері Божої в Ла Салетт та про свій санктуарій. Після того як ми помолились перед фігуркою Матері Божої, кс. Томаш запросив нас почастунок - дякуємо.

Після черговогової фотографії на пам’ять ми вирушили у зворотню дорогу в напрямку Золочева. У радісній атмосфері, сповненій молитви та співу (не завжди побожного), ми повернулися до своїх домівок.

У паломництві взяли участь особи з Золочева, Вороняків, Ясеновців та Червоного. З нами також були сестри серцанки: с. Катажина, с. Тереса ​​та с. Амабіліс, якій дякуємо за допомогу в організації паломництва. Гарні фотографії завдячуємо фотографу: Миросі Теслюк.

Львівська Архідієцезія має 12 деканатів та 16 санктуаріїв. Перший деканат і його три санктуарії вже за нами. Котрий наступний?

Джерело: zolochiv.pijarzy.plНазад