Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
11 вересня 2021 року у Кафедральному Соборі Львова Архієпископ Мечислав Мокшицький поблагословив пам’ятну таблицю кардинала Мар’яна Яворського в каплиці Христа Милосердного, разом із єпископом Броніславом Бернацьким та єпископом Мар’яном Бучком, духовенством та вірними кафедрального собору.
Духовенство Львівської Архідієцезії молились спільно під час Євхаристії за кардинала Мар’яна, дякуючи Богу за дар його життя та служіння Церкві.
Рік тому, 5 вересня 2020 року в Кракові помер Кардинал Мар’ян Яворський. 11 вересня 2020 року, після заупокійної меси в базиліці Матері Божої Ангельської в Кальварії Зебжидовській, його поховали в крипті каплиці чудотворного образу Богоматері Кальварської, згідно його останньої волі .
Автор : Олександр Кусий© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.





