Новини

Назад

Неділя Божого Слова

: 325 2022-01-25 14:20:50

Відповідно до рішення папи Франциска, щоб у 3-тю звичайну неділю в особливий спосіб наближати вірним Святе Письмо, 23 січня 2022 року, паулісти зі Львова разом із волонтером поїхали до трьох костелів Львівської архідієцезії у місцевостях: Стрілецьке, Липники, Раденичі. Отець Маріуш у своїх проповідях під час Святих Мес, які він відправляв у храмах цих місцевостей, особливо наголошував на тій великій ролі, яку відіграє Святе Письмо в нашому житті та культурі й заохочував до його регулярного читання і роздумів. 

Після Літургій брат Адам організував і провів зустрічі вірних зі Словом Божим за усталеною в Церкві багатовіковою традицією Lectio divina. Пізніше всі охочі могли придбати Святе Письмо та інші публікації, що містять його пояснення та коментарі.

Засновник паулістів бл. Яків Альберіоне казав: “Хто часто бере до рук Біблію та щоденно живиться нею, поступово починає мислити надприродним способом”. Нехай ця думка стане для нас заохоченням до того, аби якнайчастіше звертатися до Божого слова.

Автор: бр. Адам Шчигел SSPНазад