Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
Рада польського міста Любліна 14 квітня 2016 року переважною більшістю голосів закликала українські середовища Львова поважати законні вимоги польської меншини і місцевої громади РКЦ.
«Упродовж років Рада міста Любліна підтримує ініціативи, що мають на меті зміцнення дружби з українським народом – мовиться в документі. – Протягом останніх років прийнято постанови про найменування міських об’єктів на честь визначних українських постатей. Ім’я блаженного о. Омеляна Ковча надано рондові на Чубах, а іменем Шевченка названо сквер біля вулиці Руської. В жовтні 2013 року Рада підтримала прагнення українського народу до підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. У листопаді 2014 року Рада висловила згоду на спорудження пам’ятника Жертвам Голодомору в Україні, а в 2016 році з ініціативи середовища греко-католицької спільноти був представлений проект резолюції в справі наміру спорудження у Любліні пам’ятника блаженному о. Омеляну Ковчу.
Тимчасом ініціативи польського населення Львова, а також депутатів міста Любліна, які пов’язані з реалізацією слушних вимог польських середовищ у Львові не дочекалися відповідних рішень». Люблінські міські депутати зокрема зазначили, що протягом багатьох років римо-католицька спільнота у місті-побратимі Львові не може дочекатися повернення костелу св. Марії Магдалини. Так само міська влада Львова відмовила в проханні повернути пам’ятник св. Йоана з Дуклі на колону перед колишнім бернардинським храмом, як і надати площі перед Львівською Митрополичою Курією латинського обряду назву св. архієпископа Йосифа Більчевського.
Рада міста Любліна висловила сподівання, що невдовзі відповідні владні структури Львова перейдуть від усних декларацій і запевнень про взаємну близькість, співпрацю і пошану між нашими народами до реального задоволення згаданих вимог і очікувань польської меншини.
Автор : Костянтин Чавага© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.


