Новини

Назад

Літній театральний табір в парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові.

: 92 2022-08-06 13:29:39

Швидко проминули 3 червнево-липневі та одна серпнева зміни-п`ятиденки дитячого літнього денного театрального табору римсько-католицькій Парафії св.Йоана Павла ІІ. Організатором та директором табору є режисерка Львівського християнського театру "Еммануїл" ім. Кароля Войтили Жанна Горай, а вихователі та викладачі табору , в основному, - театральні актори.

Тому велике значення надається художньому та естетичному вихованню юних таборян. За 5 днів діти вивчають кілька пісень, танців та віршів та навчаються їх виконанню. Кожна зміна - п’ятиденка закінчується концертним виступом учасників табору. Ми стараємось кожну хвилину використовувати якнайраціональніше: діти зовсім не мають часу займатись власними телефонами. Обов’язковою є щоденна пізнавальна екскурсія. Наприклад, за 5 серпневих днів діти відвідали кінотеатр, мали екскурсію Львовом, у супроводі професійних екскурсоводів, побували на пасіці, на банановій фермі, у ведмежому притулку "Домажир", в пожежній частині.

Мали цілоденний виїзд на базу відпочинку у Пасіках Зубрицьких, і це далеко не повний перелік табірних пригод. Ще діти мали кулінарний майстер-клас, уроки малювання. Але, найголовніше,- це катехитичні заняття, під керівництвом отців Гжегожа та Лукаша. Парафія всіляко сприяє життю й розвитку табору.

Ми відчуваємо постійні увагу та опіку, за що маємо велику вдячність в серцях. У нашому таборі відпочивають далеко не лише діти, парафіян, а й мешканці найдальших районів Львова та області. Маємо й чимало дітей-вимушених переселенців.Назад