Оаза Нового Життя 1 ступеня – м. Сколе (Львівська обл.) – вік учасників: 2008 р.н., 2007 р.н. або 9, 10 клас і старші.
Інформуємо, що кандидати до Вищої Духовної Семінарії в Брюховичах повинні подати до ректорату 24.07.2023 р. (додатковий термін 07.08.2023 р.) наступні документи:
ТЕОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ім. Св. Архієпископа Йосифа Більчевського у Львові Брюховичах оголошує запис на 2023/2024 академічний рік 5-річного навчання на філософсько-теологічному факультеті з педагогічною спеціалізацією.
Священик з України брав участь у зустрічі представників Карітасу з різних частин світу, що була присвячена посиленню співпраці та приготуванню до Загальної Асамблеї «Caritas Internationalis».
«Разом. Служити в любові – Посилення нашої братньої співпраці», – на таку тему в Римі 21-22 листопада 2022 р. відбувалася зустріч представників Карітасу з різних частин світу. Вони зібралися для того, щоби замислитися над спільним баченням здійснення гуманітарного служіння та підтримки убогих і найбеззахисніших. Підсумки цієї конференції також ляжуть в основу напрямних для наступної Загальної Асамблеї конфедерації «Caritas Internationalis», що запланована на травень 2023 року.
В коментарі для нашого колеги Сальваторе Чернуціо отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Карітас-Спес Україна, який брав участь у конференції, розповів про те, як осередки в Україні реагують на виклики, поставлені війною, беручи до уваги наближення зими.
«На сьогоднішній день ми маємо багато різних програм, за допомогою яких намагаємося максимально ефективно і швидко відповідати на потреби людей. В деяких регіонах ми реалізуємо підтримку переміщених людей – це грошові програми, які мають на меті підтримати людей під час перебування на іншій території. В інших регіонах, деокупованих, де є безпечно, ми можемо повернутися і допомогти людям у відбудові будинків. На сьогоднішній день ми також це реалізуємо: насправді, це прекрасно дивитися у вічі людям, які не хочуть переїжджати, не хочуть покидати будинок, але відбудувати та знайти точку опори, щоб затриматися з дітьми. Далі, ми також маємо кухню для потребуючих, ми робимо продуктові набори, наприклад в Житомирі люди можуть отримати теплу їжу, бо зараз дуже складно з теплом, обігрівом. Але проблема полягає в тому, що ці речі ми можемо запланувати, можемо реалізовувати їх з думкою про пів року, про рік, а якщо взяти, наприклад, деокупований Херсон, то розуміємо, що ми повинні якнайшвидше, наскільки це можливо і безпечно, туди їхати і допомагати людям. Тому що люди не мають води, наприклад, базових речей. Вони беруть воду з річки. І це жахіття. І відчувається брак перспективи, коли воно закінчиться, ти розумієш, що цих територій буде більше деокупованих і, відповідно, більше потреб, а тому мусимо бути максимально ефективними».
о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ - Ватикан
Джерело: vaticannews.va
© Copyright © 1991-2023 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.