Новини

Назад

День Скапулярія в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

: 271 2022-01-25 14:18:19

О. Павло Ферко, кармеліт з Бердичівського Санктуарія, посвятив і вручив Скапулярій 58 парафіянам в костелі св. Йоана Павла ІІ у Львові. З допомогою двох братів зі світського кармелю, представив в проповідях значення Скапулярія і посвяту Матері Божій через цей знак.

Імена вірних будуть записані до книги Скапулярної в Бердичівському Санктуарія. До цього національного Марійного Санктуарія в другу суботу вересня мандрують у паломництві усі ті, хто носить Скапулярій. В парафії св. Йоана Павла ІІ в кожну другу суботу місяця мають відбуватися зустрічі відданих Матері Божої Скапулярія. В Парафії св. Йоана Павла ІІ вірні знають, що Кароль Войтила від молодих літ носив Скапулярій, також і під час його першої візити на Львівщині літом 1939 року, коли на студентському таборі у Віжомлі біля Судової Вишні будував школу.

Особа котра носить Скапулярій, щодня відновлює своє посвячення Матері Божій молитвою, "Під Твій захист..." або "У мене тисячі проблем..." Ця остання, невідома багатьом молитва дуже сподобалася парафіянам.

О. Г. Драус

 

Молитва до Божої Матері Святого Скапулярію

У мене тисячі проблем – почуй мене.
Від ворогів душі моєї – врятуй мене.
У помилках моїх – навчи мене.
У сумнівах і тривогах – зміцни мене.
У хворобах і стражданнях – укріпи мене.
У зневазі та приниженні – розрадь мене.
У спокусах і жаданнях – захисти мене.
У скрутну хвилину – утіш мене.
Твоїм материнським серцем – люби мене.
Твоєю безмежною могутністю – борони мене.
В смерті годину прийми нас,
Царице Святого Скапулярію, молись за нас. Амінь.Назад