Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.

25-29 листопада на запрошення Польської Католицької Місії та її ректора о. прелата Стефана Вилєнжка з Великобританії Архієпископ Мечислав Мокшицький перебував у Лондоні та інших містах, де під час богослужінь та зустрічей з вірними свідчив про життя бл. Йоана Павла ІІ.
26 листопада львівський митрополит відвідав Вестмінстерську катедру та Вестмінстерське абатство. Відбулася зустріч та обід з членами Правління Товариства Львів’ян в Англії. Увечері Архієпископ Мокшицький відправив св. Месу в парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Лондоні. Митрополит Львівський посвятив обрах бл. Йоана Павла ІІ. Потім відбулася зустріч з парафіянами.
Вранці 27 листопада Архієпископ Мечислав Мокшицький відправив св. Месу в парафії св. Андрія Боболі. Опівдні очолив св. Месу і здійснив Таїнство Миропомазання в парафії Христа Царя, а також зустрівся під час обіду з парафіянами. Увечері в лондонській парафії Матері Божої Ченстоховської і св. Казимира Архієпископ Мокшицький очолив св. Месу з урочистим внесенням мощів бл. Йоана Павла ІІ.
28 листопада у Ноттінгемі в парафії Матері Божої Ченстоховської Архієпископ Мечислав Мокшицький відправив св. Месу з урочистим внесенням мощів бл. Йоана Павла ІІ. Опісля відбулася зустріч з парафіянами.
29 листопада Митрополит Мокшицький відправив св. Месу і здійснив Таїнство Миропомазання в парафії Божого Милосердя в Манчестері.
Костянтин ЧАВАГА







ФОТО - о. Андрій ЛЕГОВИЧ
Редакція новин порталу
© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.