Шановні отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Якщо у Вашій парафії, серед міністрантів, є той, хто проявляє зацікавлення до священства, а також хоче краще розпізнати своє покликання – тоді варто скористатися з можливості, яку вам хочемо запропонувати.
Дорогі Сестри та Брати Священники,
Римсько – католицька парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у Золочеві організовує паломництво до Санктуарію Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках, яке відбудеться 11 – 12 квітня 2026 року.
Запрошуємо вас на Архідієцізіальне паломництво до Паре ле Моньяль та Люрду в Рік Пресвятого Серця Ісуса, яке відбудеться з 20 по 28 квітня 2026 року. Вартість: 585 євро. Реєстрація до 20 березня у о. Лукаша Лесьняка, тел. 0992744038.
Україну в черговий раз сколихнула тривожна новина про вибух на шахті. Наші серця переповнює смуток, що знову гинуть люди, матері стають вдовами, діти – сиротами, десятки людей залишаються скаліченими. Праця шахтаря завжди відзначалась небезпечністю. Прагнемо висловити вдячність всім шахтарям, які ризикують своїм життям задля блага нашої Батьківщини.
Конференція єпископату України заохочує всіх своїх вірян та людей доброї волі огорнути молитвою загиблих та постраждалих, їхні родини. Хворі нехай швидко одужують, а серця тих, хто переживає втрату близьких, нехай наповняться Божим миром і міццю.
Пречиста Діво Маріє, молись за нас!
Конференція Римсько-католицьких єпископів в Україні
Львів, 05.03.2015
© Copyright © 1991-2025 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.