Новини

Назад

Від «Рудецької Марії» до «Стрийської Марії» або від Фредро до Макушинського.

: 1515 2023-10-03 14:11:26

30 вересня діти з парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Рудках відвідали неймовірне місто і санктуарій нашої Львівської Архідієцезії. Побували в історичному місті Стрий, відвідали чудовий костел Різдва Пресвятої Богородиці, де провів екскурсію кс. декан Войцєх Буковец, та у якому відправили Святу Месу перед образом Матері Божої Стрийської - Плекательниці Людських Надій. Також дізнались про письменника Корнеля Макушинського та прочитали один із його коміксів "Пригоди Цапка Матолка"

Після цього відвідали чудове село Урич та фортецю "Тустань". Про Урич так говорять: «Колись давно на місці нинішніх скал один князь побудував собі замок, в якому він мав мешкати. Але якось одного разу він поїхав у похід. Коли він вернувся, то побачив, що його замок горить, чи татари напали, чи хтось запалив. І тоді він закричав: «Горіш, горіш!». Від того потім і назвали село Оріч, а потім Урич.

Піднявшись на скелі, були зачаровані красою природи, дізнались як швидше виглядала фортеця. А також відвідали чудовий музей Тустані, у якому вразила колекція стародавніх предметів, зібраних в музеї.

Усі діти і батьки Рудецької парафії щиро дякують за неймовірну поїздку священникам: настоятелю - кс. Юрію, вікарію - кс. Янові та сестрі Агнєшці.

Текст: Ганик Софія та Стасишин Галина.



Назад