Новини

Назад

Завершення Тижня молитов за єдність християн відбудеться у Львівській катедрі в 25 січня.

: 222 2023-01-20 14:16:37

Триває Тиждень молитов за єдність християн. Цьогорічним гаслом стали такі знакові для нашої країни слова «Твори добро, шукай справедливості». Чудове свідчення християнської любові до жертв війни, незалежно від їхньої конфесійної приналежності, схилившись над кожним, як брата, має також вимір практичного екуменізму.

У наших парафіях ми молимося за єдність. Молитви повинні супроводжуватися проханнями на окремі дні Екуменічного тижня, відповідно до тем, спільно прийнятих різними викликами, які є джерелом роздумів на зустрічах і богослужіннях, які відбуваються в цей час.

Сердечно запрошую вас на завершення Тижня молитов за єдність християн, яке відбудеться в нашій Катедрі в середу, 25 січня, на свято Навернення св. Павло. Нехай Апостол народів, той, хто бачив у Божій Церкві «фундамент правди» (1 Тим 3, 15), веде нас дорогами єдності. 25 січня о 18:00 Святу Месу за єдність християн очолить єпископ Едвард Кава, о 17:30 службу відправлять православні брати, а після Меси протестантська спільнота проведе молитву з колядками. Разом молитимуться священики та віряни різних конфесій. Запрошую священиків до співслужіння, а парафіян до спільної молитви про єдність в любові, щоб наблизити разом день, коли настане «одна вівчарня і один пастир».

Тиждень молитов про єдність християн 18-25.01.2023

пропозиції до молитви вірних

1 день, 18.01: Навчітеся добро чинити
Молімося за всіх християн, щоб їхні вчинки були згідні з їхньою вірою і завдяки цьому вони ставали світлом для світу.

2 день, 19.01: Чинити правосуддя…
Молімося про прощення всіх кривд і зневаг, якими християни різних конфесій взаємно себе ранять.

3 день, 20.01: Чини справедливість, люби милосердя й покірно ходи...
Просимо, щоб усі християни, виконуючи діла милосердя, чинили це для всіх людей, незалежно від конфесійної приналежності.

4 день, 21.01: Пригноблені в сльозах…
Молімося за жертви війни і будь-якої несправедливості, щоб ми, християни, були перші у служінні скривдженим, спільно даючи свідчення Божої любові.

5 день, 22.01: Спів Господніх пісень на чужій землі
Молімося за біженців та внутрішньо переміщених осіб, що часто потрапляють у середовище християн інших традицій і конфесій. Нехай їх приймають з повагою та доброзичливістю.

6 день, 23.01: Усе, що ви зробили одному з братів Моїх найменших – ви Мені зробили
Просимо, щоб християни в усіх людях бачили своїх братів і сестер, ставилися до них з повагою, толерантністю та любов’ю не тільки на словах, а й виявляли це своїми вчинками.

7 день, 24.01: Те, що маємо тепер, може зазнати змін
Молімося про відновлення сердець християн, щоб вони сприймали інших людей як своїх братів і сестер та з повагою ставилися до їхніх духовних традицій.

8 день, 25.01: Справедливість, що відроджує спільноту
Молімося про дар благодаті, щоб ми могли пробачити всі давні кривди і позбутися всіх упереджень.Назад