Новини

Назад

Храмове свято і таїнство конфірмації в Судовій Вишні.

: 480 2023-05-25 20:43:36

І знову мешканці нашого міста досвідчують велику радість, бо тут завжди єднаються на молитві вірні різних конфесій, відчувається дух любові, якоїсь великої, до кінця не зрозумілої Божої благодаті. Цей травневий день завжди особливий. 24 травня, у середу, в парафії Матері Божої Допомоги Вірним відбулася велика урочистість, на яку завітали єпископ Едвард Кава, співслужили священики з Мостиського деканату, а також отці православної та греко-католицької церкви з Судової Вишні.

На початку отець-настоятель Берард Задойко привітав усіх присутніх. Цей день важливий ще тим, що двоє кандидатів прийняли таїнство Конфірмації. 

Святу Месу очолив єпископ Едвард. У проповіді Його Ексцеленція наголосив, що ми повинні не тільки молитися, але також і приймати волю Отця, жити Словом Божим, менше нарікати, завжди перебувати в стані освячуючої ласки, боротися з гріхом. А коли впадемо в гріх, то якнайшвидше приступати до таїнства Сповіді. Потрібно брати приклад з Марії, повної благодаті, покори, незважаючи на те, що наші плани можуть зруйнуватися, говорити Господу "Так"( Fiat). Наше глибоке усвідомлення згубності гріха, боротьби зі злом, велике бажання не грішити - це один із кроків до завершення війни.

Після Служби Божої було виставлення Пресвятих Дарів, під час якого співали Лоретанську літанію. Потім всі вийшли на процесію довкола костелу, заспівавши в кінці "Te Deum" (Тебе Бога прославляємо) і отримавши благословення.

Настоятель подякував усім та запросив гостей на святковий обід, щоб поділитися радістю, а найменші учасники мали в цей час на подвір`ї храму ігри з церковними аніматорами. Дякуємо Небесному Отцю за цей сонячний прекрасний день, за цей дощик перед початком Меси. Нехай Господь благословить усім!

Марія ЧорнаНазад