Новини

Назад

Великопісні реколекції в парафії св. Антонія у Львові – час, коли ми можемо віднайти самих себе

: 149 2023-03-18 13:53:43

Від 12 по 14 березня 2023 року, в парафії св. Антонія у Львові мали місце великопісні реколекції. Це особливий час, коли Бог хоче нас віднайти, і коли ми можемо віднайти самих себе, загублених у вирі переживань, турбот і різноманітних подій.

Реколекції виголосив о. Станіслав Нуцковський OFMConv, співбрат отців францисканців, які звершують душпастирське служіння у львівській парафії.

«Любов», – такою була тема реколекційних наук.

Перший день розважань був присвячений роздумам над тим, в який спосіб людина уподібнюється до Бога, – а віддзеркалює вона Його подобу тоді, коли любить, коли будує відносини з іншими людьми з любов’ю. О. Станіслав нагадав, що іншу людину слід любити, як самого себе: обдаровувати повагою, сердечністю, розумінням тощо, трактувати як найцінніший скарб, щоб зі мною людина почувалась безпечно і завдяки моїй любові мала відвагу жити.

Наступного дня отець-реколекціоніст розповів про наслідок браку любові, яким є зранення. Як приклад о. Станіслав поставив Матір Божу, якій близькі відносини з Ісусом допомагали перемагати зранення і любити. Він заохотив не зосереджуватися на своєму болі, але продовжувати любити, і пам’ятати про близькі стосунки з Богом, які допомагають пробачити.

В останній день розважань о. Станіслав говорив про те, якою має бути наша любов і як любити людину, яка не вміє любити. Отець-реколекціоніст наголосив, що любов має бути мудрою, а вершиною любові є служіння іншій людині.

Джерело: antoni.lviv.uaНазад