Новини

Назад

У Мостиськах створено Парафіяльний Відділ Католицької Акції

: 863 2019-12-03 18:50:08

У неділю 1 грудня 2019 pоку у Мостиськах в римсько-католицькій парафії Народження св. Йоана Хрестителя відбулось урочисте утворення Парафіяльного Відділу Католицької Акції (ПВКА) Львівської Архідієцезії із вручення Декрету про еригування ПВКА. В цей спосіб відроджено діяльність Католицької Акції у Мостиськах після Другої світової війни та років радянського режиму.

На запрошення настоятеля парафії о. Владислава Дерунова до парафії прибули представники Дієцезіального Інституту Католицької Акції Львівської Архідієцезії (ДІКА) на чолі з Головою Уряду КА Андрієм Ястремським та Асистентом КА о. Яцеком Уліашом.

Для кандидатів до лав товариства Католицької Акції були проведенні одноденні теоретично-практичні заняття з історії та діяльності КА у світі та у Львівській Архідієцезії зокрема. Під час Святої Меси відбувся обряд прийняття п’яти кандидатів у члени Товариства Католицької Акції.

Принагідно повідомляємо, що Уряд ДІКА прийме запрошення від настоятелів інших парафій Львівської Архідієцезії та відгукнеться на бажання відродити Товариство Католицької Акції згідно з волею Архієпископа Львівської Архідієцезії Митрополита Мечислава Мокшицького.

 Андрій ЯстремськийНазад