Новини

Назад

У Львівській катедрі триває XІІІ Тиждень християнської культури.

: 363 2023-05-23 15:32:02

Увечері в неділю, 21 травня, у Львівській митрополичій базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії розпочався ХІІІ Тиждень Християнської культури. Діти з катедральної парафії презентували спів та виставу, яку присвятили історичні особі Святого Йосифа Більчевського.

Цьогорічний Тиждень християнської культури має особливо родинний характер, оскільки з огляду на війну не було закордонних гостей як щороку і тому у виступах та презентаціях взяли участь молодь і діти з кафедральної парафіє, а також гості з Львівської філармонії.

Вчора, 22 травня, ми мали нагоду переглянути виставу, яку підготували діти та молодь катедри про св. Йосифа Більчевського. Натхненні «Божим мушкетером» Еви П’єхи-Каспшик молоді актори показали глядачам шлях до святості Великого Львівського Архієпископа.

Після виступу шановні гості Архієпископ Мечислав Мокшицький та п. Еліза Дзвонкєвіч, Генеральний консул РП у Львові висловили слова подяки та захоплення виступом, також батьки подякували сестрі Лідії Зємбовіч зі згромадження сестер мар’янок та вихователям за їхню турботу про дітей.

Заходи тривають від 21 до 27 травня. Щовечора о 19.30 год., після Святої Меси , можна долучитися до нової культурної події.

 

Автор : Олександр Кусий

Назад