Новини

Назад

Таїнство Конфірмації в урочистість 30-ліття відновлення парафії у Кам`янці-Бузькій

: 1185 2019-11-17 22:03:28

Сьогодні, 17 листопада у Санктуарії Вмираючого Ісуса Милятинського у Кам`янці-Бузькій відбулась урочистість 30-ліття відновлення парафії та Таїнство Конфірмації. Святу Месу очолив та уділив молоді Таїнство християнської зрілості Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький.

Ювілей 30-ліття відновлення парафії став нагодою дякувати Господу Богу та людям за те, що парафіяльна спільнота у Кам`янці-Бузькій відродилася у 1989 році після руйнівного атеїстичного комунізму. Слова вдячності були скеровані до отця Владислава Дерунова, двадцятилітнього настоятеля, який відродив парафіяльне життя у Кам`янці-Бузькій.

Після проповіді, Таїнство Конфірмації прийняли 13 молодих парафіян, засвідчуючи свою християнську зрілість. Архієпископ Мечислав уділив цього таїнства у супроводі отця настоятеля Гжегожа Зомбека та отця прелата Юзефа Леговича, Жовківського декана.

Після завершення Євхаристії архієпископ Мечислав Мокшицький освятив меморіальну дошку на честь будівничого костелу та його настоятеля в 1900-1944 роках ксьондза Яна Чирка. На свято прибула делегація з Польщі на чолі з паном Яном Чирком, племінником ксьондза Яна та Пйотром Кордою. Перед освяченням, пан Ян Чирек відкрив меморіальну таблицю на честь свого дядька.

Архієпископ Мечислав згадав, що: «Ксьондз Ян Чирек, був будівничим кам`янецького костелу, і його сорокалітнім настоятелем, душпастирем цієї парафії. Його постава витривалості у вірі і служінні дає нам сьогодні приводи до гордості, тому що він витривав до кінця, навіть тоді, коли прийшли переслідування, то залишився на своїй парафії, щоб підтримувати тих, хто так як він, досвідчували ворожість комуністичної влади».

Автор : Андрій Пеканець

Назад