Новини

Назад

Святковий концерт колядок хору та камерного оркестру "Nicolaus" у Митрополичій базиліці.

: 4980 2016-12-29 11:31:14

28 грудня у вечері, з концертом колядок та пасторалок у Митрополичій базиліці виступив хор і камерний оркестр "Nicolaus" з міцевості Крачкова під керівництвом диригента Здіслава Маґоня. Виступ цього аматорського колективу відбувся під патронатом архієпископа Мечислава Мокшицького та пана Єжи Циприся, Голови Сеймику Підкарпатського воєводства і був подарунком від колективу Митрополиту Мечиславу Мокшицькому на іменини.

Всю історію народження Ісуса Христа можна було пережити слухаючи чудові колядки та пасторалки. Також того вечора вперше була виконана кантата "Ангел мовив пастирям" авторства Рафаїла Атрощака.


Хоча колектив є аматорським, який був створений і діє у маленькій місцевості Крачкова, проте рівень підготовки та виконання творів хором та оркестром є дуже високим, чому свідченням може бути присутність на концерті директора львівської опери пана Тадея Едера. а концерті колядок були присутні представники духовенства православної Церкви Київського Патріархату, представники Генерального Консульства Польщі у Львові та гості зі Львова.

Підсумовуючи концерт Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував хору та оркестру "Nicolaus" за чудовий виступ, котрі, подолавши труднощі дороги та кордону, вкотре прибули до львівської Катедри щоб прославляти Бога і разом молитися співами.

"Коли Ісус розпочинав свою проповідь, багато питало себе: Чи може бути, щось добре з Назарету, малої місцевості". Сьогодні ми побачили, що з малих місцевостей, якою є також Крачкова, може бути багато доброго - яким є також цей хор і оркестр." - сказав Митрополит Мечислав Мокшицький.Назад