Шановні Отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Щиро запрошуємо усіх, хто належить до вівтарної служби на XVІI Архідієцезіяльний З`їзд Міністрантів, який відбудеться 4 червня 2026 року у Вищій Духовній Семінарії у Львові-Брюховичах. З цього приводу заохочуємо Вас повідомити орієнтовну кількість міністрантів, що мають намір взяти участь у цій події.
Всечесні Отці! Богопосвячені особи! Запрошую священиків та богопосвячених осіб на Конгрегацію духовенства та богопосвячених осіб, яка відбудеться 4 червня 2026 року у Вищий Духовній Семінарії Львівської Архідієцезії в Брюховичах.
оголошує запис
на 2025/2026 академічний рік
5-річного навчання (10 семестрів) на
філософсько-теологічному факультеті
з педагогічною спеціалізацією, а також журналістика, освіта на "час кризи"
З нагоди Року Пресвятого Серця Ісуса у Львівській Архідієцезії Архієпископ Мечислав Мокшицький організовує конкурс малюнків для дітей.
Тема конкурсу: «Серце Ісуса, мир і примирення наше».
22 грудня відбулася різдвяна зустріч Архієпископа Мечислава Мокшицького у приміщенні РМ Карітас-Спес Львівської Архідієцезії з потребуючими людьми, котрі перебувають під опікою Релігійної місії нашої Архідієцезії. На святковий обід зібрались близько 150 бідних людей, які взяли участь у ньому.
Зустріч розпочалася з передачі членами Скаутсвa в Україні Вифлеємського вогню Митрополиту Мечиславу Мокшицькому. Вифлеємський Вогонь Миру є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей та світу. Одночасно це світло символізує солідарність зі всіма людьми, а особливо з тими, хто найбільше цього потребує – з убогими та бездомними людьми.
Традиційно, після прочитання фрагменту Євангелія від Луки про народження Ісуса Христа, Митрополит Мечислав Мокшицький привітав усіх присутніх з наближенням Різдва Христового.
Архієпископ Мечислав подякував директору РМ Карітас-Спес о.Вячеславу Дорошу, співробітникам, волонтерам та сестрам альбертинкам. Сестри альбертинки Слугині Убогих працюють у Львівській Архідієцезії з листопада 2017 року і служать при кухні Карітас-Спес та опікуються убогими. Разом з працівниками РМ Карітас-Спес кожного дня, крім вихідних, готують та видають близько 100 гарячих обідів для потребуючих.
В часі цієї різдвяної зустрічі усі мали змогу ділитися оплатком, скласти вітання один одному, спільно поколядувати і частуватися теплими стравами.
Бажаємо, щоб кожен відчув, що Бог є близько і Він є з нами!
Нехай кожен потребуючий через вчинки милосердя відчує Його присутність і Божу Любов!
© Copyright © 1991-2026 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.













