Новини

Назад

Приміційна Свята Меса буковинських неопресвітерів о. Віктора Циганюка та о. Казимира Ваврича.

: 1185 2022-01-24 18:44:26

Рукоположені Архієпископом Мечиславом Мокшицьким у Львівській катедрі буковинські неопресвітери о. Віктор Циганюк з Чернівець та о. Казимир Ваврич з Нижніх Петрівців (Аршиці), в неділю, 23 січня 2022 року, у рідних парафіях звершили свою першу Святу Месу.

Храми були наповнені численними парафіянами та гостями, які приїхали з України та Польщі, серед них настоятелі з духовної семінарії, священики, семінаристи, родина та друзі неопресвітерів.

Проповідь під час приміційних мес проголошували єпископи-помічники нашої архідієцезії. Під час Меси неопресвітера Віктора Циганюка у Чернівцях о год. 10.00 проголошував слово єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.


У Нижніх Петрівцях на Святій Месі неопресвітера Казимира Ваврича о 13.00 промовляв єпископ-помічник Леон Малий.

Нововисвячені священники висловили свою вдячність Богу і людям, які допомагали розпізнати покликання та підтримували на дорозі до священства. На завершення святої Меси отець Віктор та отець Казимир уділили приміційного благословення священикам, сестрам-монахиням, рідним і всім зібраним вірним. Варто пригадати, що це особливе благословення на рівні папського благословення з можливістю отримання відпусту на звичайних умовах.

Продовженням урочистості стало спільне святкування під час агапи.

Автор : Олександр Кусий

Назад