Новини

Назад

Процесія з мощами бл. Якова Стрепи вулицями Львова і Конгрегація духовенства і монашества

: 2532 2019-09-07 19:46:22

В суботу, 7 вересня, від санктуарію св. Антонія до Митрополичої Базиліки у Львові пройшла щорічна процесія з мощами бл. Якова Стрепи – покровителя Львівської Архідієцезії. Велелюдний молитовний похід духовенства, монашества, семінаристів і мирян очолив єпископ Ігнатій Дец, ординарій Свідницької діє цезії в Польщі.

Перед початком урочистої св. Меси архієпископ Мечислав Мокшицький привітав єпископа Ігнатія Деца, а також присутнього в храмі посла до польського Сейму Казімєжа Голоюха та супроводжуючих його осіб.

Єпископ Ігнатій Дец очолив Євхаристію та виголосив проповідь. Принагідно зазначив, що вже сьомий раз на молитовній урочистості у Львові, а також сказав, що на теренах очолюваної ним Свідницькій дієцезії після Другої світової війни внаслідок вимушеного переселення опинилося дуже багато вихідців з Львівської Архідієцезії. Окремо привітав присутніх в катедрі учасників ХVIII Дієцезіального Дня Молоді.

Урочисту св. Месу співслужили також єпископи-помічники Львівські Леон Малий і Едуард Кава та єпископ-сеньйор Мар’ян Бучек.

Після завершення св. Меси архієпископ Мечислав Мокшицький вручив групі вірних Медалі бл. Якова Стрепи.

У другій половині дня у Львівській ВДС в Брюховичах відбулася Конгрегація духовенства і монашества Львівської Архідієцезії. До її учасників зокрема звернувся зі словом єпископ Ігнатій Дец.

Світлини: Костянтин Чавага

Автор : Костянтин Чавага

Назад