Новини

Назад

Перший молитовний сніданок в’язничної служби України

: 120 2022-11-24 16:14:07

У Головному офісі Державної кримінально-виконавчої служби в Києві зібралося 150 осіб: Міністр юстиції Денис Малюська, Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк, капелани різних конфесій, керівництво департаменту, представники армії. 

Упродовж майже тригодинної зустрічі усі учасники молилися за Україну, за жертв війни, за навернення ув’язнених, за капеланів. Молитви промовляли капелани, міністри та керівництво державної адміністрації. Міністр юстиції помолився за бійців і персонал, Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк – за духовне відродження в’язнів, головний капелан Римсько-Католицької Церкви о. Григорій Драус – за жертви злочинців. Водночас з цією подією відбувся ярмарок мистецьких робіт в’язнів, всі виручені кошти з якого будуть використані на потреби армії. Наприкінці зустрічі сигнал повітряної тривоги нагадав про війну, яка все ще триває.

Подібні екуменічні зустрічі відбуваються в Україні впродовж останніх кілька років. Проводять їх представники Церков і державної адміністрації на центральному і регіональних рівнях.

О. Григорій ДраусНазад