Новини

Назад

Пасхальні вітання та розарії миру від папи прибули до України. Львівський митрополит зустрівся із Італійською делегацією францисканців та добродіїв.

: 432 2023-03-29 13:36:56

Отці-францисканці, волонтери, спортсмени та журналісти з Італії завітали до Львова з гуманітарною допомогою та передали пасхальні вітання від папи Франциска та вервиці миру. 28 березня Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся у митрополичій курії гуманітарну місію та делегатів отців-францисканців конвентуальних, спільноти святого Егідія, кооперативу Auxilium та Італійської федерація футболу.

"Я приношу до України благодать святого Франциска та благословення папи", який "щодня молиться, щоб мир міг народись у серці України», сказав отець Енцо Фортунато OFMConv з монастиря Сакро-Конвенто в Ассизі при зустрічі з митрополитом.

«Італія виступає за мир», — підкреслив Анджело Чіораццо, президент кооперативу Auxilium, який координував збір допомоги, підкреслюючи, що в першу чергу ця допомога спрямована на дітей, які «повинні повернутися до мирного життя».

Адріaно Ріккуччі, віцепрезидент Спільноти Святого Егідія та національний координатор в Італії розповів про служіння спільноти Святого Егідія у Львові та по всій Україні, зокрема за останній рік

Також із візитом та допомогою прибули представники Національної збірної Італії з футболу, яка восени проведе матч з Україною. На прохання збірної Анджело передав іменну футбольну футболку для Архієпископа М. Мокшицького.

Світлини: о. Андрій Легович

Автор : Олександр Кусий

Назад