Новини

Назад

Парафія Успіння Пресвятої Діви Марії у м. Кам’янка-Бузька сердечно запрошує на святкування Ювілею 30-річчя повторного відкриття храму.

: 46344 2019-11-11 15:12:21

Святкування відбудеться 17 листопада (неділя) 2019р. в парафіяльному костелі у м. Кам’янка-Бузька. Початок о 18.00 год.

Хочемо дякувати Богу та людям за дар нашої святині, за парафіяльну спільноту, а понад усе за те, що в нашому храмі вже 30 років люди можуть слухати Боже Слово, зустрічати Божу Любов у Святих Таїнствах і спільно зростати у святості.

Наш Ювілей очолюватиме Львівський Митрополит, Архієпископ Мечислав Мокшицький. Під час урочистої Літургії буде уділено Таїнство Миропомазання молодим парафіянам, а після Служби Митрополит відкриє та освятить пам’ятну таблицю на честь о. Яна Чирка, будівничого нашого храму. Будемо вдячні за Вашу присутність.



Назад