Новини

Назад

Ісус говорить до своїх учнів: «Ідіть самі одні осторонь, десь на самоту, та й відпочиньте трохи».( Мк 6, 31). Реколекції для монахинь у Більшівцях.

: 1079 2021-07-12 22:33:43

1 – 9 липня 2021 року в Центрі Миру і Поєднання, що у Більшівцях при францисканському монастирі бл. Якова Стрепи, відбулися реколекції «Lectio Divina» під назвою ”Пасхальна дорога учня”. У реколекціях взяли участь 29 сестер монахинь з різних куточків України та з різних згромаджень - передусім РКЦ , а також УГКЦ .

Цей час реколекцій був пережитий у слуханні слова Божого, в атмосфері тиші, під духовним супроводом о. Станіслава Нуцковського. Під час духовних розмов служили також о. Міхал Сташак та о. Станіслав Пенкаля.

Учасниці реколекцій мали можливість поглибити свою віру і зав’язати ближчі стосунки з Господом. За прикладом біблійних персонажів намагалися рішуче і твердо стати на боці Ісуса, та цілковито довіритись Отцеві.

С. Кароліна Баран

sluzebniczki.org.ua



Назад