Новини

Назад

Інавгурація Академічного Року 2022/2023 в Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського.

: 622 2022-09-17 16:59:11

17 вересня, в день спомину св. Зиґмунта Щенсного Фелінського у Теологічному Інституті в Брюховичах відбулася Інавгурація Академічного Року 2022/2023. Євхаристію в Академічному храмі очолив єпископ Віталій Скомаровський, ординарій Луцької дієцезії. Співслужили літургію Архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, Ректор Львівської ВДС о. Петро Бжескі, директор інституту о. д-р Яцек Ульяш та священики з України й Польщі.

Об 11.00 розпочалася інавгураційна академія з виконання студентського гімну Gaudeamus igitur. За минулий академічний рік діяльності та існування інституту перед присутніми відзвітував директор інституту о. д-р Яцек Ульяш.

Інавгураційну лекцію на тему: «Принцип державно-церковних відносин у світлі навчання Другого Ватиканського Собору» виголосив о. др. габ. Мірослав Сітаж, професор Люблінського Католицького Університету ім. Йоана Павла ІІ.

Духовні й світські особи, котрі виявили бажання здобути знання на курсі А і на курсі В склали присягу та отримали індекси, які їм вручив о. др. габ. Мірослав Сітаж.

Пастирське слово до студентів та вихователів мав Архієпископ Мечислав Мокшицький. А на завершення урочистості, як вираз вдячності за все ієрархи, вихователі, студенти та інші гості заспівали пісню на честь Діви Марії „Śliczna Gwiazdo miasta Lwowa" – «Прекрасна Зірко Міста Львова».

Після обіду в рамках інавгураційних заходів у Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського відбувся симпозіум, де центральною темою доповідей був Хрест нашого Спасителя.

Автор : Олександр Кусий

Назад