Шановні Отці настоятелі, адміністратори та вікарії!
Щиро запрошуємо усіх, хто належить до вівтарної служби на XVІI Архідієцезіяльний З`їзд Міністрантів, який відбудеться 4 червня 2026 року у Вищій Духовній Семінарії у Львові-Брюховичах. З цього приводу заохочуємо Вас повідомити орієнтовну кількість міністрантів, що мають намір взяти участь у цій події.
Всечесні Отці! Богопосвячені особи! Запрошую священиків та богопосвячених осіб на Конгрегацію духовенства та богопосвячених осіб, яка відбудеться 4 червня 2026 року у Вищий Духовній Семінарії Львівської Архідієцезії в Брюховичах.
оголошує запис
на 2025/2026 академічний рік
5-річного навчання (10 семестрів) на
філософсько-теологічному факультеті
з педагогічною спеціалізацією, а також журналістика, освіта на "час кризи"
З нагоди Року Пресвятого Серця Ісуса у Львівській Архідієцезії Архієпископ Мечислав Мокшицький організовує конкурс малюнків для дітей.
Тема конкурсу: «Серце Ісуса, мир і примирення наше».
ІІ день паломництва групи бл. Якова Стрепи з Буська до Гологір пройшов під Божиим покровом та гарною погодою. Темою дня було «нехай не буде у тебе інших богів окрім Мене». Паломники роздумували над тим, чим є віра, які є загрози для неї.
В дорозі зустріли багато добрих людей, котрі допомагали пройти нелегкий шлях. Паломники дякуютьособливо отцям салетинам з Буська за смачну їжу, директору зі школи в Гологорах за ночівлю! Нехай Бог Вас благословить!
За матеріалами: група бл. Якова Стрепи
© Copyright © 1991-2026 Львівська Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви.
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв дозволяється за умови посилання rkc.lviv.ua (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www. rkc.lviv.ua. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Редакція може не поділяти думку авторів. Редакція залишає за собою право редагувати надані матеріали.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію.




