Новини

Назад

«Де двоє або троє зібрані в моє ім`я, там Я серед них». Деканальний день зосередження духовенства в парафії Святого Антонія.

: 1054 2022-11-22 19:52:31

22 листопада 2022 року у парафії Святого Антонія Падуанського брати францисканці гостювали священників Львівського деканату, які зібрались на свій день спільноти та духовної віднови.

На початок цього дня традиційно була спільна Євхаристія о годині 10.00, під час якої проповідь виголосив Духівник Львівського деканату, о. Павло Одуй ОFM Conv та аналізуючи Слова Євангелія «Де двоє або троє зібрані в моє ім`я, там Я серед них». (Мт 18:20), підкреслив, що свідоцтво двох або трьох є завданням учнів Христа і є вірогідним для мирян.

Також всі разом молилися під час адорації Пресвятих Дарів, після тихої молитви та Таїнства Покаяння відбулась братерська зустріч, де під час спільних обговорень піднімались питання головних подій деканату за останні місяці, а також планування спільних душпастирських ініціатив в наступному місяці грудні. Смачна та радісна агапа була завершенням дня спільноти.

Різдвяна зустріч Львівського деканату відбудеться 16 грудня в Малехові.

Автор : Олександр Кусий

Назад