Новини

Назад

146-ий випуск католицької програми "Скеля".

: 367 2026-04-05 10:50:36

Запрошуємо до перегляду католицької програми "Скеля". У 146 випуску пропонуємо вашій увазі події у березні 2026 року:

- З 2 по 5 березня 2026 року в Брюховичах (Львів) відбулося 64 Пленарне засідання Конференції Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

- 7 березня 2026 р. у Теологічному Інституті ім. св. Йосипа Більчевського відбулась вже чергова XII сесія біблійного симпозіуму на тему «Біблія – книга віри». Розпочалася вона традиційно Святою Месою, яку очолив Львівський митрополит і проповідь виголосив о. д-р габ. Роман Богач. Після Літургії учасники симпозіуму зустрілися в актовому залі Інституту, де присутніх науковців та слухачів з Польщі та України привітав директор Інститут о. др Яцек Уліяш.

- 11 березня у Львові відбулися похоронні урочистості сестри Аліції Марії Бучковської зі Згромадження Сестер Францисканок Родини Марії, яка протягом багатьох років служила у львівській катедрі.

- 19 березня 2026 року Вища духовна семінарія св. Йосифа разом із сестрами-йосифітками урочисто відзначили день свого святого Покровителя. Pектор, викладачі, вихователі працівники, семінаристи, сестри зі Згромадження св.Йосифа та їхні підопічні з Дому Милосердя, що розташований на території семінарії та гості паломницького будинку Бл. Якова Стрепи зі сходу України, які втратили свої домівки під час війни разом молилися на Святій Месі під проводом настоятеля парафії святого Архангела Михаїла у Львові-Сихові о. Яцека Коцура.

- Бенедиктинський монастир святого Йосифа у селі Солонка неподалік Львова 19 березня 2026 року відзначив свій перший ювілей. П’ять років тому, 19 березня 2021 року, відбулося урочисте освячення храму та монастиря для спільноти сестер і братів Ордену Святого Бенедикта, які повернулися до Львівської архідієцезії після 80 років перерви.

- 26 березня 2026 року, після спільної молитви Ангел Господній, яка щодня відбувається у каплиці Митрополичої Курії Львівської архідієцезії, світські працівники та отці-співробітники привітали архієпископа Мечислава Мокшицького з Днем народження.

- 29 березня 2026 року урочистість Вербної Неділі в Митрополичій Базиліці очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький об 11.30. Львівський митрополит посвятив вербові галузки.

- "Це наше оновлення благодаті i дару священства". Меса освячення Мира у Львівській Базиліці. 31 квітня, у Великий Вівторок, у Львівській Митрополичій Базиліці Успіння ПДМ відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії. Як і щороку, у Великий Вівторок священики з усієї дієцезії з’їжджаються до Кафедрального собору, котрий є матір`ю всіх церков Архідієцезії, щоб разом зі своїм ординарієм служити Святу Месу освячення Мира.

- "Той, хто був мертвий, живе повіки!" Пасхальні вітання архієпископа Мечислава Мокшицького.



Назад