Новини

Назад

​​​​Єпископи України: благальна молитва в Бердичеві

: 284 2020-03-26 11:22:05

В урочистість Благовіщення частина єпископату Римсько-Католицької Церкви в Україні молилась перед чудотворним образом Матері Божої Бердичівської.

У ці дні мало відбуватись засідання Конференції єпископату, але через карантин його скасували. Однак частина єпископів вирішила зустрітись на спільній молитві у досить знаковому та символічному для українців місці - Всеукраїнському санктуарії Святого Скапулярію.

Було лише 8 єпископів, які протягом кількох годин мали нагоду молитись перед виставленими Пресвятими Дарами, роздумувати над Мукою Iсуса Христа, беручи участь у молебні «Гіркі Жалі» та Хресній дорозі.

«Це був особливий день, коли ми всі погодились слухати, що нам хоче сказати Господь. Тому, попросили, аби отці кармеліти товаришували нам у цей час, і ми за це їм дуже вдячні», - зазначив єпископ Віталій Кривицький SDB, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. «Друге, що мене вразило, це характер нашої зустрічі. Під час якої ми не планували, не приймали спеціальних pішень, а зібрались для молитви, слухання Божого Слова, так як це відбувається під час реколекцій. Засідання конференції не відбулося, але ми не могли не зібратись на молитву за нашу паству, за нашу Римсько-Католицьку Церкву в Україні та цілий світ, аби Господь оберiгaв його від подальших наслідків пандемії», -підсумував єпископ.

Нагадуємо, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня Днем молитви і посту за Україну, а Папа Франциск заохотив всіх опівдні цього дня помолитись "Отче наш".

Джерело: kmc.mediaНазад