Новини

Назад

Єпископ Едуард Кава: "У кожного з нас є в серці прагнення святості"

: 578 2019-03-21 21:23:44

З 17 березня по 20 березня єпископ Едвард Кава проголошував реколекції у парафії св. Антонія у Гдині (Польща)

Ієрарх, посилаючись на слова Євангелія підкреслював, що віруючі повинні - відповідно до слів святого Петра - побудувати три намети: подяки за історію свого життя, доцінювання сьогодення і надії на майбутнє. Він заявив, що це необхідно для того, щоб відбулась наша переміна, зцілення нашого мислення і серця.

- Сьогодні нам потрібно замічати, те що є добре. У нас є жага доброго слова, хорошого прикладу. Навіть якщо знаходяться в наших серцях рани, події, які важко простити, ми потребуємо Бога, щоб запрошуючи Його, тривати у подяці, - сказав єпископ.

Як зазначив проповідник, нам також потрібно доцінити умови, які склалися у Польщі, яка в порівнянні з іншими країнами є місцем, де людям живеться добре і безпечно. - "Польща - це країна, яка досягла успіху, тут живеться дуже добре", - цитував єпископ українців, серед яких працює.

Говорячи про погляд у майбутнє, він сказав, що тільки довіра Богові і реальні, повсякденні стосунки з Ним дають можливість мирного майбутнього.

Так як учні, ми знаходимося у хмарі. Але вони чують голос: "Це Син Мій вибраний, Його слухайте". Це теж слово до нас. Маємо слухати Бога. А Бога можна почути не вухами, а серцем, - сказав єпископ Кава.

У проповіді єпископ закликав до пробудження всіх віруючих. - Євангеліє говорить, що апостоли на горі Преображення заснули. Сьогодні ми можемо сказати, що ми, християни, також є заспані. Це слово закликає нас прокинутися - сказав єпископ Кава.

о. Андрій Пеканець
за матеріалами gdansk.gosc.plНазад