Новини

Назад

Вирази співчуття Голові Обласної Ради п. Олександру Ганущину з приводу смерті його батька Олександра

: 1506 2016-07-28 11:18:37

У середу, 27 липня, трагічно загинув батько голови Львівської облради Олександра Ганущина, Олександр Ганущин, з цього приводу Митрополича Курія РКЦ у Львові висловлює свої вирази співчуття.

Шановний Олександре Олександровичу і сповнена смутком Родино!

Жодними словами нам не висловити скорботу і печаль в зв`язку зі смертю близької людини. В умовах смерті коханої людини серце не може бути камяне, тому воно і плаче.

Від імені Архієпископа Мечислава Мокшицького разом з Вами я поділяю Ваше горе та висловлюю всій Родині свої співчуття, а словами Ісуса Христа прагну зміцнити Вашу надію: «Хай не тривожиться серце ваше! Віруйте в Бога, віруйте й у мене. В домі Отця мого багато жител. Коли б не так, то я сказав би вам; іду бо напоготовити вам місце. І коли відійду і вам місце споготую, то повернуся і вас до себе візьму, щоб і ви були там, де я. (…) Я - путь, істина і життя! Ніхто не приходить до Отця, як тільки через мене».

Будучи учнями Ісуса Христа, віримо, що смерть є початком нового, кращого життя, а наша розлука з померлим – тимчасова. Сподіваємося, що зустрінемося знову з померлим Олександром Івановичем в домі нашого Отця.

З молитовною пам’яттю

 

о. Юзеф Павлічек
Генеральний Вікарій

Львів, 28 липня 2016 рокуНазад